fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

20 IT-компаній запустять перший ринок даних для інтернету речей

20 IT-kompanij zapustjať peršyj rynok danyh dlja internetu rečej
IOTA, Microsoft, Fujitsu та ще близько 20 технологічних компаній мають намір запустити перший загальнодоступний ринок даних. Його буде призначено для стартапів, проектів та розробок зі сфери інтернету речей (IoT)
IOTA, Microsoft, Fujitsu ta šče blyźko 20 tehnologičnyh kompanij majuť namir zapustyty peršyj zagaľnodostupnyj rynok danyh. Jogo bude pryznačeno dlja startapiv, proektiv ta rozrobok zi sfery internetu rečej (IoT)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробка рішень для інтернету речей — одна із найбільш затребуваних сфер, бо сектор ґаджетів та систем, підключених до контролю будинків та їхньої інфраструктури, стрімко зростає (і це демонструють такі виставки, як CES та MWC). Що варто знати про ініціативу. Загалом близько 20 компаній мають намір долучитися до загальнодоступного ринку даних для сфери інтернету речей. Платформа базуватиметься не на blockchain. В якості основи для децентралізованого маркету пропонують власну розробку. Технологія носить назву Tangle. Її просувають розробники криптовалюти IOTA. На часі дізнатися юільше про цю технологію та про те, як працюватиме технологічне рішення на її основі. Основна відмінність її полягатиме у безкоштовних транзакціях та покращеними методами масштабування у порівнянні із blockchain. Демо-версію проекту можна переглянути за посиланням. Очікується, що за допомогою IOTA можна буде продавати власні дані. Це зможуть робити не лише компанії, але й індивідуальні користувачі. В компанії, яка є автором початкової технології, наголошують, що ринок даних та ринок розумних пристроїв, підключених до інтернету та систем керування будинками й офісами, стрімко зростатиме й надалі — тому ця сфера є вкрай перспективною: Що варто знати про IOTA. Станом на осінь 2017 року цифрова віртуальна валюта IOTA посідає 9-ту сходинку за рівнем вартості криптовалюти на ринку. Її ринкова капіталізація складає $2,95 млрд. Раніше ми розповідали вам цікаві факти про 10 ключових криптовалют світу та основні технології, які за ними стоять.
Реклама 👇 Замовити

Розробка рішень для інтернету речей — одна із найбільш затребуваних сфер, бо сектор ґаджетів та систем, підключених до контролю будинків та їхньої інфраструктури, стрімко зростає (і це демонструють такі виставки, як CES та MWC).

Що варто знати про ініціативу

Загалом близько 20 компаній мають намір долучитися до загальнодоступного ринку даних для сфери інтернету речей. Платформа базуватиметься не на blockchain. В якості основи для децентралізованого маркету пропонують власну розробку. Технологія носить назву Tangle. Її просувають розробники криптовалюти IOTA. На часі дізнатися юільше про цю технологію та про те, як працюватиме технологічне рішення на її основі.

Основна відмінність її полягатиме у безкоштовних транзакціях та покращеними методами масштабування у порівнянні із blockchain. Демо-версію проекту можна переглянути за посиланням. Очікується, що за допомогою IOTA можна буде продавати власні дані. Це зможуть робити не лише компанії, але й індивідуальні користувачі.

В компанії, яка є автором початкової технології, наголошують, що ринок даних та ринок розумних пристроїв, підключених до інтернету та систем керування будинками й офісами, стрімко зростатиме й надалі — тому ця сфера є вкрай перспективною:

20 IT-компаній запустять перший ринок даних для інтернету речей 1

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Що варто знати про IOTA

Станом на осінь 2017 року цифрова віртуальна валюта IOTA посідає 9-ту сходинку за рівнем вартості криптовалюти на ринку. Її ринкова капіталізація складає $2,95 млрд. Раніше ми розповідали вам цікаві факти про 10 ключових криптовалют20 IT-компаній запустять перший ринок даних для інтернету речей 2Що варто знати про 10 найпопулярніших криптовалют світу та основні технології, які за ними стоять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: