Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна і КНР співпрацюватимуть в дослідженні космосу

Ukraїna i KNR spivpracjuvatymuť v doslidženni kosmosu

Україна і КНР готують розширення співпраці в космічній сфері. Оновлені плани закріплені в прийнятій в Пекіні новій редакції двосторонньої програми співпраці в галузі космосу до 2020 року
Ukraїna i KNR gotujuť rozšyrennja spivpraci v kosmičnij sferi. Onovleni plany zakripleni v pryjnjatij v Pekini novij redakciї dvostoronńoї programy spivpraci v galuzi kosmosu do 2020 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва на 2016-2020 роки затверджена в ході засідання робочої групи в Пекіні. Внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і є конфіденційними. Що ж відомо про співпрацю. Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість з них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії по дослідженню планет Сонячної системи. Також передбачається співробітництво в сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі. Нагадаємо, що у NASA хочуть використовувати VR-окуляри для наукових досліджень. Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу.

Оновлена ​​редакція програми двостороннього співробітництва на 2016-2020 роки затверджена в ході засідання робочої групи в Пекіні. Внесені в оновлену редакцію програми нові напрямки співпраці не підлягають розголосу і є конфіденційними.

Що ж відомо про співпрацю

Документ передбачає спільну реалізацію понад 70 проектів, більшість з них передбачає створення ракетно-космічної техніки з урахуванням реалізації КНР Місячної програми і місії по дослідженню планет Сонячної системи. Також передбачається співробітництво в сфері створення нових матеріалів і дистанційного зондування Землі. Нагадаємо, що у NASA хочуть використовувати VR-окуляри для наукових досліджень.

Сторони відзначили розвиток позитивної динаміки співпраці в космічній сфері між двома країнами, визначили нові перспективні напрямки співпраці на середньо- і довгострокову перспективу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: