fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

OpenMarket допоміг реалізувати майно на 5 млрд грн

OpenMarket dopomig realizuvaty majno na 5 mlrd grn
Вартість проданого на OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) майна сягнула 5 058 807 946,76 грн. Всього за 3 роки система виросла з державного інноваційного стартапу до унікального та величезного торговельного майданчика
Vartisť prodanogo na OpenMarket (DP «SETAM» Ministerstva justyciї Ukraїny) majna sjagnula 5 058 807 946,76 grn. Vśogo za 3 roky systema vyrosla z deržavnogo innovacijnogo startapu do unikaľnogo ta velyčeznogo torgoveľnogo majdančyka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За допомогою СЕТАМ було проведено понад 37 тис успішних торгів, в яких взяло участь 207 869 учасників. Зареєстровано близько 42 тис користувачів. Хто і що продають на OpenMarket. Найбільша кількість лотів — це нерухомість. Загалом було реалізовано понад 37,6 тис одиниць. На другому місці — транспорт. Його реалізували 36 099 одиниць. Третю сходинку посідають товари для дому — 28 478 одиниць. Найактивніший надавач майна — Державна виконавча служба (82,1%), далі — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (10,5%) та АБ Укргазбанк (3,3%). Платформа електронних аукціонів (ДП СЕТАМ Міністерства юстиції України) — це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року. Ми здійснили одну за найуспішніших реформ. Повністю закритий та корумпований ринок торгівлі арештованим майном став чесним та відкритим, міцним донором бюджету. Більш того, система виявилася настільки зручною та надійною, що послугами з добровільного продажу тепер користуються усі найбільші банки країни та органи місцевого самоврядування.. Віктор Вишньов. генеральний директор ДП СЕТАМ (OpenMarket). Нагадаємо, раніше ми спілкувалися з командою OpenMarket про шлях до електронної децентралізації.
Реклама 👇 Замовити

За допомогою СЕТАМ було проведено понад 37 тис успішних торгів, в яких взяло участь 207 869 учасників. Зареєстровано близько 42 тис користувачів.

Хто і що продають на OpenMarket

Найбільша кількість лотів — це нерухомість. Загалом було реалізовано понад 37,6 тис одиниць. На другому місці — транспорт. Його реалізували 36 099 одиниць. Третю сходинку посідають товари для дому — 28 478 одиниць.

Найактивніший надавач майна — Державна виконавча служба (82,1%), далі — Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (10,5%) та АБ «Укргазбанк» (3,3%).

Платформа електронних аукціонів (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Ми здійснили одну за найуспішніших реформ. Повністю закритий та корумпований ринок торгівлі арештованим майном став чесним та відкритим, міцним донором бюджету. Більш того, система виявилася настільки зручною та надійною, що послугами з добровільного продажу тепер користуються усі найбільші банки країни та органи місцевого самоврядування.

Віктор Вишньов, генеральний директор ДП «СЕТАМ» (OpenMarket)

Нагадаємо, раніше ми спілкувалися з командоюOpenMarket допоміг реалізувати майно на 5 млрд грн 1Команда OpenMarket: «Зараз ми йдемо до електронної децентралізації» OpenMarket про шлях до електронної децентралізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: