fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кінець паперу — найвідоміше ділове видання планети переходить в digital

Kineć paperu — najvidomiše dilove vydannja planety perehodyť v digital
Forbes планує у 2018 році скоротити кількість друкованих випусків, переформатувати команду та зосередитися на розвиткові онлайн-версії та мобільного додатку
Forbes planuje u 2018 roci skorotyty kiľkisť drukovanyh vypuskiv, pereformatuvaty komandu ta zoseredytysja na rozvytkovi onlajn-versiї ta mobiľnogo dodatku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться в роботі Forbes. Одне з найвідоміших ділових видань планети входить до новітньої ери — цифрової. У період розквіту друкованої періодики це видання виходило щотижня, потім — щодватижні. У 2018 році кількість випусків скоротиться до 10, а команда попрощається із 20 журналістами та редакторами. Причина подібних кардинальних змін полягає у переході на цифрові майданчики та моделі дистрибуції онлайн, заявили у журналі. Головними напрямками для подальшого інвестування редакція вбачає журналістику впливу та журналістські розслідування та репортажі. На часі дізнатися більше подробиць. Які кадрові та ринкові наслідки це матиме. Головним чином такий перегляд подальшої стратегії дистрибуції друкованих та онлайн-версій призведе до скорочення низки посад серед керуючих редакторів, директорів тематичних напрямків та випускової команди. Нагадаємо, такі ділові періодичні видання як The New York Times та Boston Globe, вже не перший рік отримують основну виручку саме від електронних, а не друкованих версій. Тому цей перехід може стати не проблемою для читачів та журналістів, а можливістю. В Україні ділове видання Forbes припинило випуск нових номерів декілька років тому через складну управлінську та фінансову ситуацію довкола холдингу, який належав олігархові Курченку. Раніше ми розповідали вам про те, як розвивається українське онлайн-видання Куншт, присвячене науці. Воно є одним із небагатьох друкованих видань, що видаються в Україні на цю тематику.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться в роботі Forbes

Одне з найвідоміших ділових видань планети входить до новітньої ери — цифрової. У період розквіту друкованої періодики це видання виходило щотижня, потім — щодватижні. У 2018 році кількість випусків скоротиться до 10, а команда попрощається із 20 журналістами та редакторами. Причина подібних кардинальних змін полягає у переході на цифрові майданчики та моделі дистрибуції онлайн, заявили у журналі. Головними напрямками для подальшого інвестування редакція вбачає журналістику впливу та журналістські розслідування та репортажі. На часі дізнатися більше подробиць.

Які кадрові та ринкові наслідки це матиме

Головним чином такий перегляд подальшої стратегії дистрибуції друкованих та онлайн-версій призведе до скорочення низки посад серед керуючих редакторів, директорів тематичних напрямків та випускової команди. Нагадаємо, такі ділові періодичні видання як The New York Times та Boston Globe, вже не перший рік отримують основну виручку саме від електронних, а не друкованих версій. Тому цей перехід може стати не проблемою для читачів та журналістів, а можливістю.

В Україні ділове видання Forbes припинило випуск нових номерів декілька років тому через складну управлінську та фінансову ситуацію довкола холдингу, який належав олігархові Курченку. Раніше ми розповідали вам про те, як розвиваєтьсяКінець паперу — найвідоміше ділове видання планети переходить в digital 1Команда «Куншт»: «Прагнемо довести, що наука стосується кожного» українське онлайн-видання «Куншт», присвячене науці. Воно є одним із небагатьох друкованих видань, що видаються в Україні на цю тематику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: