fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Робот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME

Robot Jibo vid ukraїnśkyh rozrobnykiv — na obkladynci TIME
На обкладинці нового номеру журналу TIME – продукт українських розробників. Робот Jibo увійшов до списку 25-ти винаходів 2017 року. Його розробкою частково займалась компанія Waverley Software, яка є членом Львівського ІТ Кластеру
Na obkladynci novogo nomeru žurnalu TIME – produkt ukraїnśkyh rozrobnykiv. Robot Jibo uvijšov do spysku 25-ty vynahodiv 2017 roku. Jogo rozrobkoju častkovo zajmalaś kompanija Waverley Software, jaka je členom Lvivśkogo IT Klasteru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Jibo — не єдиний незвичний винахід у списку. Серед інших у ТОП-25 від журналу TIME – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою. Також туди потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках — не лише по вертикалі, а й по горизонталі. Детальніше про Jibo. Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду. ІТ-компанія Waverley Software американська, із офісами в Україні. Вона займається розробкою програмного забезпечення для корпоративних клієнтів у сферах інтернету речей, робототехніки, fintech-проектів та blockchain. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких — серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота. Також команда розробляє нативні мобільні застосунки для iOS та Android і забезпечує контроль якості продукту. Ці розробки спрямовані на інтеграцію користувачів з роботом. При цьому особлива увага приділяється захисту даних. Раніше ми розповідали вам про незвичайного робота-собаку від японської корпорації.
Реклама 👇 Замовити

Jibo — не єдиний незвичний винахід у списку. Серед інших у ТОП-25 від журналу TIME – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою. Також туди потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках — не лише по вертикалі, а й по горизонталі.

Детальніше про Jibo

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

ІТ-компанія Waverley Software американська, із офісами в Україні. Вона займається розробкою програмного забезпечення для корпоративних клієнтів у сферах інтернету речей, робототехніки, fintech-проектів та blockchain. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі.

В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких — серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.

Робот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME 1

Також команда розробляє нативні мобільні застосунки для iOS та Android і забезпечує контроль якості продукту. Ці розробки спрямовані на інтеграцію користувачів з роботом. При цьому особлива увага приділяється захисту даних.

Раніше ми розповідали вам про незвичайного робота-собакуРобот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME 2Sony повертає у продаж свого робо-собаку від японської корпорації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: