fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Швидкість руху в населених пунктах зменшено до 50 км/год

Švydkisť ruhu v naselenyh punktah zmenšeno do 50 km/god
Кабінет Міністрів України зменшив максимальну дозволену швидкість руху в населених пунктах з 60 км/год до 50 км/год. Постанова набере чинності з 1 січня 2018 року.
Kabinet Ministriv Ukraїny zmenšyv maksymaľnu dozvolenu švydkisť ruhu v naselenyh punktah z 60 km/god do 50 km/god. Postanova nabere čynnosti z 1 sičnja 2018 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про нововведення йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 р. №883. Згідно з постановою Про внесення змін до Правил дорожнього руху. На часі дізнатися, якою тепер є дозволена швидкість. Чому вирішили знизити швидкість руху. На сьогодні в переважній більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в особливих пунктах — 30 км/год. Таким чином прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу. Дізнатися більше, що пропонує змінити уряд у підходах до володіння та кермування автівками, можна у нашому матеріалі. Зокрема, МВС пропонує внести зміни до ст. 286 чинного Карного КОдексу України. Мета — зробити жорсткішими санкції за порушення правил дорожнього руху (ПДР), внаслідок чого настала загибель чи травмування перехожих, інших водіїв чи пасажирів. Станом на листопад 2017 року за цією статтею санкція передбачає від стягнення в розмірі 3,4 тис грн до обмеження свободи строком до 3 років за травми середнього ступеня тяжкості. Загибель інших учасників дорожнього руху внаслідок ДТП вимагає покарання до 10 років в’язниці. Саме за цією статтею та цим строком зараз перебувають на лаві підсудних водії, котрі стали причиною ДТП із багатьма загиблими у Харкові. МВС України пропонує зробити стягнення жорсткішими. Також пропонують визначити відповідальність за ДТП в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння у випадку, коли постраждали чи загинули інші учасники дорожнього руху.
Реклама 👇 Замовити

Про нововведення йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 р. №883. Згідно з постановою «Про внесення змін до Правил дорожнього руху». На часі дізнатися, якою тепер є дозволена швидкість.

Чому вирішили знизити швидкість руху

На сьогодні в переважній більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в особливих пунктах — 30 км/год. Таким чином прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу.

Дізнатися більше, що пропонує змінитиШвидкість руху в населених пунктах зменшено до 50 км/год 1Автомобілісти та їхні права — що пропонує змінити уряд уряд у підходах до володіння та кермування автівками, можна у нашому матеріалі. Зокрема, МВС пропонує внести зміни до ст. 286 чинного Карного КОдексу України. Мета — зробити жорсткішими санкції за порушення правил дорожнього руху (ПДР), внаслідок чого настала загибель чи травмування перехожих, інших водіїв чи пасажирів. Станом на листопад 2017 року за цією статтею санкція передбачає від стягнення в розмірі 3,4 тис грн до обмеження свободи строком до 3 років за травми середнього ступеня тяжкості. Загибель інших учасників дорожнього руху внаслідок ДТП вимагає покарання до 10 років в’язниці. Саме за цією статтею та цим строком зараз перебувають на лаві підсудних водії, котрі стали причиною ДТП із багатьма загиблими у Харкові.

МВС України пропонує зробити стягнення жорсткішими. Також пропонують визначити відповідальність за ДТП в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння у випадку, коли постраждали чи загинули інші учасники дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: