fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ оприлюднить ставки за кредитами для бізнесу

NBU opryljudnyť stavky za kredytamy dlja biznesu
Національний банк України почав щомісячне оприлюднення статистичних даних по кредитах, які надані банками великим, малим і середнім підприємствам, і процентних ставок за такими кредитами
Nacionaľnyj bank Ukraїny počav ščomisjačne opryljudnennja statystyčnyh danyh po kredytah, jaki nadani bankamy velykym, malym i serednim pidpryjemstvam, i procentnyh stavok za takymy kredytamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  НБУ опублікує нові дані про кредити, надані великим, середнім, малим і мікропідприємствам – юридичним особам, за видами валют та за строками погашення. Кому буде корисна статистика від НБУ. Збір такої інформації від банків було розпочато в червні 2017 року після ряду обговорень Нацбанку з компаніями, які спеціалізуються на зборі та аналізі даних про діяльність МСП. За даними Нацбанку, зараз якість інформації є достатньою для її публікації на регулярній основі. Будуть опубліковані відсоткові ставки за новими кредитами, наданими юридичним особам. Вся інформація буде надаватися за видами валют. Так само будуть оприлюднені дані про кредити фізичним особам-підприємцям, залежно від розміру підприємництва за видами валют. Буде доступне також сортування інформації за строками погашення і відсоткові ставки за ними. НБУ очікує, що регулярні публікації дозволять докладніше аналізувати стан і структурні зміни в економіці. Перші дані – за жовтень 2017 року – опубліковано в розділі Грошово-кредитна і фінансова статистика на сайті НБУ. Нагадаємо, що Нацбанк України готує низку змін. Завдяки нововведенням відкриття банківських рахунків в Україні відбуватиметься онлайн і за короткий проміжок часу, без потреби відвідувати відділення чи заповнювати паперові форми і договори.
Реклама 👇 Замовити

НБУ опублікує нові дані про кредити, надані великим, середнім, малим і мікропідприємствам – юридичним особам, за видами валют та за строками погашення.

Кому буде корисна статистика від НБУ

Збір такої інформації від банків було розпочато в червні 2017 року після ряду обговорень Нацбанку з компаніями, які спеціалізуються на зборі та аналізі даних про діяльність МСП. За даними Нацбанку, зараз якість інформації є достатньою для її публікації на регулярній основі. Будуть опубліковані відсоткові ставки за новими кредитами, наданими юридичним особам. Вся інформація буде надаватися за видами валют. Так само будуть оприлюднені дані про кредити фізичним особам-підприємцям, залежно від розміру підприємництва за видами валют. Буде доступне також сортування інформації за строками погашення і відсоткові ставки за ними. НБУ очікує, що регулярні публікації дозволять докладніше аналізувати стан і структурні зміни в економіці. Перші дані – за жовтень 2017 року – опубліковано в розділі «Грошово-кредитна і фінансова статистика» на сайті НБУ.

Нагадаємо, що Нацбанк України готуєНБУ оприлюднить ставки за кредитами для бізнесу 1НБУ запропонує відкриття банківського рахунку онлайн низку змін. Завдяки нововведенням відкриття банківських рахунків в Україні відбуватиметься онлайн і за короткий проміжок часу, без потреби відвідувати відділення чи заповнювати паперові форми і договори.

Джерело: MIND

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: