fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В’їзди до Києва хочуть обладнати «розумними» камерами

V’їzdy do Kyjeva hočuť obladnaty «rozumnymy» kameramy
Вже до кінця 2017 року в’їзди до столиці планують облаштувати “розумними” камерами відеоспостереження, які можуть розрізняти види транспорту та відстежувати щільність дорожнього руху
Vže do kincja 2017 roku v’їzdy do stolyci planujuť oblaštuvaty “rozumnymy” kameramy videosposterežennja, jaki možuť rozriznjaty vydy transportu ta vidstežuvaty ščiľnisť dorožńogo ruhu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На обладнання дороги розумними камерами відеонагляду планується виділити 15 млн грн. Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій КП Інформатика Микола Пихтін. Чому дороги вирішили обладнати камерами. Планується встановити камери відеонагляду, які могли б керувати світлофорами в залежності від дорожньої ситуації. Таке технологічне рішення, на думку спеціалістів, має допомогти в уникненню заторів. Нагадаємо також, що місто закупило 3 дрони, що будуть літати під час громадських заходів. Вся інформація у випадку надзвичайної ситуації буде надходити не лише з камер відеонагляду, які встановлені у місті, але й з дронів. Ми хочемо, щоб Київ став повністю керованим автоматично. До кінця 2017 року плануємо закупити 139 камер 3-х видів: оглядові, номерні і камери інтеллектуально-транспортної системи. Вони будуть щільно встановлені на 46 в’їздах-виїздах Києва.. Микола Пихтін. начальник управління інформаційних технологій КП Інформатика.
Реклама 👇 Замовити

На обладнання дороги «розумними» камерами відеонагляду планується виділити 15 млн грн. Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій КП «Інформатика» Микола Пихтін.

Чому дороги вирішили обладнати камерами

Планується встановити камери відеонагляду, які могли б керувати світлофорами в залежності від дорожньої ситуації. Таке технологічне рішення, на думку спеціалістів, має допомогти в уникненню заторів. Нагадаємо також, що місто закупилоВ’їзди до Києва хочуть обладнати «розумними» камерами 1В Києві дрони слідкуватимуть за громадським порядком 3 дрони, що будуть літати під час громадських заходів. Вся інформація у випадку надзвичайної ситуації буде надходити не лише з камер відеонагляду, які встановлені у місті, але й з дронів.

Ми хочемо, щоб Київ став повністю керованим автоматично. До кінця 2017 року плануємо закупити 139 камер 3-х видів: оглядові, номерні і камери інтеллектуально-транспортної системи. Вони будуть щільно встановлені на 46 в’їздах-виїздах Києва.

Микола Пихтін, начальник управління інформаційних технологій КП «Інформатика»

Джерело: KievTime

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: