fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нацполіція України співпрацюватиме із Microsoft

Nacpolicija Ukraїny spivpracjuvatyme iz Microsoft
Заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв і генеральний директор «Microsoft Україна» Надія Васильєва підписали під час зустрічі Меморандум про співробітництво у сфері інформаційної безпеки та кібербезпеки
Zastupnyk Golovy Nacionaľnoї policiї Ukraїny Kostjantyn Bušujev i generaľnyj dyrektor «Microsoft Ukraїna» Nadija Vasyľjeva pidpysaly pid čas zustriči Memorandum pro spivrobitnyctvo u sferi informacijnoї bezpeky ta kiberbezpeky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заступник Голови та представник компанії-виробника програмного забезпечення також обговорили процедуру створення та модернізації інформаційної інфраструктури. Ці питання стосуватимуться також забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів у Національній поліції. Усі ці параметри є критично важливими для кібербезпеки силових структур. Якою буде співпраця у галузі кібербезпеки. Учасники зустрічі обговорили перспективу розвитку взаємовідносин між Нацполіцією і компанією-виробником програмного забезпечення. Зокрема, йдеться про формування за допомогою Microsoft Ukraine своєрідного ядра з числа працівників Національної поліції. Ці працівники відповідатимуть за забезпечення інформаційної та кібербезпеки відомства із використанням технологій від корпорації. Нагадаємо, що Польща витратить €465 млн на кібервійсько. Воно буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра та Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб. Кінцева мета — підвищити інформаційну безпеку та захист Польщі. Таке співробітництво допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави. Застосування інновацій у сфері державного управління оптимізує наявний ресурс з метою зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції.. Костянтин Бушуєв. заступника Голови Національної поліції України.
Реклама 👇 Замовити

Заступник Голови та представник компанії-виробника програмного забезпечення також обговорили процедуру створення та модернізації інформаційної інфраструктури. Ці питання стосуватимуться також забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів у Національній поліції. Усі ці параметри є критично важливими для кібербезпеки силових структур.

Якою буде співпраця у галузі кібербезпеки

Учасники зустрічі обговорили перспективу розвитку взаємовідносин між Нацполіцією і компанією-виробником програмного забезпечення. Зокрема, йдеться про формування за допомогою Microsoft Ukraine» своєрідного «ядра» з числа працівників Національної поліції. Ці працівники відповідатимуть за забезпечення інформаційної та кібербезпеки відомства із використанням технологій від корпорації.

Нагадаємо, що Польща витратитьНацполіція України співпрацюватиме із Microsoft 1Польща витратить €465 млн на кібервійсько €465 млн на кібервійсько. Воно буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра та Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб. Кінцева мета — підвищити інформаційну безпеку та захист Польщі.

Таке співробітництво допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави. Застосування інновацій у сфері державного управління оптимізує наявний ресурс з метою зменшення впливу людського фактору на діяльність поліції.

Костянтин Бушуєв, заступника Голови Національної поліції України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: