fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські науковці проводитимуть експерименти в CERN

Ukraїnśki naukovci provodytymuť eksperymenty v CERN
Україна й надалі співпрацюватиме з CERN — про це повідомила очільниця Міністерства освіти і науки Лілія Гриневич, коментуючи плани щодо бюджетних витрат на наукові програми у 2018 році
Ukraїna j nadali spivpracjuvatyme z CERN — pro ce povidomyla očiľnycja Ministerstva osvity i nauky Lilija Grynevyč, komentujučy plany ščodo bjudžetnyh vytrat na naukovi programy u 2018 roci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Скільки коштує програма участі. У 2016 році з бюджету України було виділено заплатили 270 тис, в 2017 році — 1 млн швейцарських франків.  Ці кошти виплачуються за можливість проводити дослідження на унікальному обладнані CERN. Допомагає державі проведення тендерів та участь у них підприємств, виробництв і наукових інститутів, зауважила очільниця МОН Лілія Гриневич. Загальна сума тендерів уже становить 550 тисяч швейцарських франків. Строк виконання — 2017-2018 роки. Наразі Європейська організація ядерних досліджень зацікавлена збільшувати залученість українських організацій до виконання тендерів, зокрема, щодо поставок металевої продукції. Хто співпрацюватиме зі Швейцарією. Тендери на матеріали для швейцарців виграли 2 організації. Установа Національної академії наук – Інститут сцинтиляційних матеріалів, стане постачальником пластмасових сцинтиляторів для стратегічних досліджень. ТОВ Світлодіодні технології вже декілька років спеціально для CERN випускає мікрокабелі. Ця українська розробка є унікальною і не випускається в жодній іншій країні, наголосив представник України в CERN Борис Гриньов. Раніше ми розповідали про те, що українські виші отримали доступ до міжнародного наукового онлайн-архіву.
Реклама 👇 Замовити

Скільки коштує програма участі

У 2016 році з бюджету України було виділено заплатили 270 тис, в 2017 році — 1 млн швейцарських франків.  Ці кошти виплачуються за можливість проводити дослідження на унікальному обладнані CERN. Допомагає державі проведення тендерів та участь у них підприємств, виробництв і наукових інститутів, зауважила очільниця МОН Лілія Гриневич.

Загальна сума тендерів уже становить 550 тисяч швейцарських франків. Строк виконання — 2017-2018 роки. Наразі Європейська організація ядерних досліджень зацікавлена збільшувати залученість українських організацій до виконання тендерів, зокрема, щодо поставок металевої продукції.

Хто співпрацюватиме зі Швейцарією

Тендери на матеріали для швейцарців виграли 2 організації. Установа Національної академії наук – Інститут сцинтиляційних матеріалів, стане постачальником пластмасових сцинтиляторів для стратегічних досліджень. ТОВ «Світлодіодні технології» вже декілька років спеціально для CERN випускає мікрокабелі. Ця українська розробка є унікальною і не випускається в жодній іншій країні, наголосив представник України в CERN Борис Гриньов.

Раніше ми розповідали про те, що українські виші отримали доступ доУкраїнські науковці проводитимуть експерименти в CERN 1Українські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців міжнародного наукового онлайн-архіву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: