fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явиться автоматична система нагляду для власників суден

V Ukraїni z'javyťsja avtomatyčna systema nagljadu dlja vlasnykiv suden
Реєстр судноплавства України від 20 листопада представив в Міністерстві інфраструктури автоматизовану систему класифікаційного нагляду за малими суднами. Передбачається градація судів на групи за ознаками потужності двигунів, довжини, району плавання, типу і призначення
Rejestr sudnoplavstva Ukraїny vid 20 lystopada predstavyv v Ministerstvi infrastruktury avtomatyzovanu systemu klasyfikacijnogo nagljadu za malymy sudnamy. Peredbačajeťsja gradacija sudiv na grupy za oznakamy potužnosti dvyguniv, dovžyny, rajonu plavannja, typu i pryznačennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, до певної категорії малих суден буде застосована спрощена процедура оглядів. У розмежуванні категорій має допомогти нова система нагляду. Її запровадять незабаром. Як функціонуватиме система. Реєстр судноплавства модернізує програмне забезпечення з базою даних за учасниками малого судноплавства в Україні. Це дасть змогу контролювати процес від моменту прийняття заявки до видачі документів для власника подібних водних засобів пересування. Лавренюк розповів, що алгоритм роботи з базою даних вимагає обов’язкової фотофіксації результатів огляду. Він також забезпечує функцію контролю огляду і розрахунку вартості наданих послуг. У програмному забезпеченні розроблені модулі автоматичного інформування судновласника. Таким чином власник малого судна зможе автоматично дізнаватися про закінчення терміну дії класу малого судна і суднових реєстрових документів. Найближчим часом на офіційному сайті Реєстру буде активізовано можливість для судновласника відкрити особистий кабінет користувача. Там буде подано докладну інформацію про його судно, а також буде відкрито доступ до інформації про дії класу малого судна. Нагадаємо, що один з найбільших портових операторів світу орендуватиме порт в Україні. Hutchison Ports подала до регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській області заявку на оренду причалів в порту Чорноморськ. Гонконгський оператор має намір розвивати потужності з контейнерної перевалки. Після тривалого аналізу Чорноморський порт був обраний в якості можливої локації потужностей оператора.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, до певної категорії малих суден буде застосована спрощена процедура оглядів. У розмежуванні категорій має допомогти нова система нагляду. Її запровадять незабаром.

Як функціонуватиме система

Реєстр судноплавства модернізує програмне забезпечення з базою даних за учасниками малого судноплавства в Україні. Це дасть змогу контролювати процес від моменту прийняття заявки до видачі документів для власника подібних водних засобів пересування. Лавренюк розповів, що алгоритм роботи з базою даних вимагає обов’язкової фотофіксації результатів огляду. Він також забезпечує функцію контролю огляду і розрахунку вартості наданих послуг.

У програмному забезпеченні розроблені модулі автоматичного інформування судновласника. Таким чином власник малого судна зможе автоматично дізнаватися про закінчення терміну дії класу малого судна і суднових реєстрових документів. Найближчим часом на офіційному сайті Реєстру буде активізовано можливість для судновласника відкрити особистий кабінет користувача. Там буде подано докладну інформацію про його судно, а також буде відкрито доступ до інформації про дії класу малого судна.

Нагадаємо, що один з найбільших портових операторів світу орендуватиме портВ Україні з'явиться автоматична система нагляду для власників суден 1Компанія Hutchison Ports орендуватиме порт в Україні в Україні. Hutchison Ports подала до регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській області заявку на оренду причалів в порту Чорноморськ. Гонконгський оператор має намір розвивати потужності з контейнерної перевалки. Після тривалого аналізу Чорноморський порт був обраний в якості можливої локації потужностей оператора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: