fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінекономрозвитку створило портал з підтримки малого і середнього бізнесу

Minekonomrozvytku stvorylo portal z pidtrymky malogo i seredńogo biznesu
Мінекономрозвитку створило офіційний портал для малого та середнього бізнесу. Ресурс знайомить із можливостями виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів
Minekonomrozvytku stvorylo oficijnyj portal dlja malogo ta seredńogo biznesu. Resurs znajomyť iz možlyvostjamy vyhodu na novi rynky ta obminu dosvidom z JeS dlja vdoskonalennja vnutrišnih biznes-procesiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС. Вся ця інформація потрібна для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів у компаніях. Учасники українського ринку зможуть скористатися цією інформацією абсолютно безкоштовно. Детальніше про портал. Бюджет програми COSME до 2020 року складає €2,3 млрд. Українські підприємці можуть стати учасниками у проектах програми. Загальна сума фінансування в рамках програми передбачає бюджет у €900 млн. COSME надає можливості вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми. Зробити це можна через Європейську мережу підприємств — Europe Entreprise Network. Також можна отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності. Для цього підприємці зможуть скористатися послугами та даними з онлайн-порталами Your Europe Business Portal, Trade Helpdesk та European Cluster Collaboration Platform. Програмою передбачена можливість пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві. Також програми стажувань та пропозиції включають обмін досвідом за допомогою програми Erasmus. Її можуть використати молоді підприємці-початківці. Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це — інструмент для пошуку клієнтів за кордоном. Також він дає змогу здійснювати пошук інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва всередині країни. Нагадаємо, що раніше в Україні запустили онлайн-портал із графіком перевірок бізнесу на 2018 рік. Він дасть змогу представникам бізнесу не бути заскоченими зненацька перевірками на власному підприємстві.
Реклама 👇 Замовити

Портал містить інформацію для малого та середнього бізнесу щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС. Вся ця інформація потрібна для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів у компаніях. Учасники українського ринку зможуть скористатися цією інформацією абсолютно безкоштовно.

Детальніше про портал

Бюджет програми COSME до 2020 року складає €2,3 млрд. Українські підприємці можуть стати учасниками у проектах програми. Загальна сума фінансування в рамках програми передбачає бюджет у €900 млн. COSME надає можливості вийти на ринок ЄС та ринки партнерів програми. Зробити це можна через Європейську мережу підприємств — Europe Entreprise Network. Також можна отримати легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності. Для цього підприємці зможуть скористатися послугами та даними з онлайн-порталами Your Europe Business Portal, Trade Helpdesk та European Cluster Collaboration Platform.

Програмою передбачена можливість пройти бізнес-стажування за кордоном на реальному підприємстві. Також програми стажувань та пропозиції включають обмін досвідом за допомогою програми Erasmus. Її можуть використати молоді підприємці-початківці. Окремо потрібно відзначити Europe Entreprise Network. Це — інструмент для пошуку клієнтів за кордоном. Також він дає змогу здійснювати пошук інвесторів, партнерів та інноваційних технологій для розширення власного виробництва всередині країни.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що раніше в Україні запустилиМінекономрозвитку створило портал з підтримки малого і середнього бізнесу 1В Україні запустили онлайн-портал із графіком перевірок бізнесу на 2018 рік онлайн-портал із графіком перевірок бізнесу на 2018 рік. Він дасть змогу представникам бізнесу не бути заскоченими зненацька перевірками на власному підприємстві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: