fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайці долучаться до українського іпотечного ринку

Kytajci dolučaťsja do ukraїnśkogo ipotečnogo rynku
Українська делегація на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим Представником України Наталією Микольською відвідала Китай. Представники китайських компаній будуть залучені до процесів іпотечного кредитування та будівельних проектів в Україні
Ukraїnśka delegacija na čoli iz zastupnykom Ministra ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny – Torgovym Predstavnykom Ukraїny Natalijeju Mykoľśkoju vidvidala Kytaj. Predstavnyky kytajśkyh kompanij buduť zalučeni do procesiv ipotečnogo kredytuvannja ta budiveľnyh proektiv v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що обговорювали зі східними партнерами. Керівництво Державної Іпотечної установи відвідало КНР та стало учасниками засідання українсько-китайської Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між урядами 2 країн. Державна Іпотечна установа (ДІУ) розробила інвестиційний проект Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу. Він отримав позитивну державну експертизу та оцінку економічної ефективності. Партнерами в цьому проекті мають стати китайські компанії. Резюме цього проекту передані китайській стороні. Як відбуватиметься співпраця. За результатами проведеного ДІУ відкритого конкурсу із залучення зовнішніх запозичень для фінансування цього інвестиційного проекту визначено переможцем Китайську національну корпорацію генеральних підрядів (ССЕС). Вона виконала всі конкурсні умови та вимоги. Тепер їй належатиме здійснення проектів. 16 листопада відбулася зустріч представників української делегації від ДІУ з керівництвом переможця конкурсу китайської компанії ССЕС. Ця компанія зобовязалася забезпечити фінансування на умовах конкурсу. На зустрічі було офіційно вручено повідомлення про результати конкурсу із залучення ДІУ зовнішніх запозичень та обговорені найближчі (до кінця 2017 року) заходи, які необхідно здійснити сторонам для практичної реалізації проекту. Також проведено перемовини з керівництвом китайського банку ІСВС. Він стане одним із фінансових учасників нової угоди на іпотечному ринку України. Раніше ми розповідали вам про те, що проблемні іпотеки в Україні продаватимуть через електронний аукціон. Це має убезпечити учасників таких аукціонів та запобігти корупційним ризикам.
Реклама 👇 Замовити

Що обговорювали зі східними партнерами

Керівництво Державної Іпотечної установи відвідало КНР та стало учасниками засідання українсько-китайської Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між урядами 2 країн. Державна Іпотечна установа (ДІУ) розробила інвестиційний проект «Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу». Він отримав позитивну державну експертизу та оцінку економічної ефективності. Партнерами в цьому проекті мають стати китайські компанії. Резюме цього проекту передані китайській стороні.

Як відбуватиметься співпраця

За результатами проведеного ДІУ відкритого конкурсу із залучення зовнішніх запозичень для фінансування цього інвестиційного проекту визначено переможцем Китайську національну корпорацію генеральних підрядів (ССЕС). Вона виконала всі конкурсні умови та вимоги. Тепер їй належатиме здійснення проектів.

16 листопада відбулася зустріч представників української делегації від ДІУ з керівництвом переможця конкурсу китайської компанії ССЕС. Ця компанія зобов’язалася забезпечити фінансування на умовах конкурсу. На зустрічі було офіційно вручено повідомлення про результати конкурсу із залучення ДІУ зовнішніх запозичень та обговорені найближчі (до кінця 2017 року) заходи, які необхідно здійснити сторонам для практичної реалізації проекту. Також проведено перемовини з керівництвом китайського банку ІСВС. Він стане одним із фінансових учасників нової угоди на іпотечному ринку України.

Раніше ми розповідали вам про те, що проблемні іпотеки в УкраїніКитайці долучаться до українського іпотечного ринку 1Проблемні іпотеки в Україні продаватимуть через e-аукціон продаватимуть через електронний аукціон. Це має убезпечити учасників таких аукціонів та запобігти корупційним ризикам.

Джерело: ДІУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: