fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Запоріжжя отримало нову айдентику та дизайн для міста

Zaporižžja otrymalo novu ajdentyku ta dyzajn dlja mista
Запоріжжя спробує відхід від традиційних підходів до брендингу міста: днями містянам презентували новий логотип та туристичну айдентику
Zaporižžja sprobuje vidhid vid tradycijnyh pidhodiv do brendyngu mista: dnjamy mistjanam prezentuvaly novyj logotyp ta turystyčnu ajdentyku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що саме представили. У Запоріжжі минулого тижня відбувся Туристичний бізнес-форум 2017. Під час заходу було презентовано нову айдентику туристичного бренду Запоріжжя. Керівником та арт-директором проекту виступив дизайнер зі столиці Дмитро Буланов. Розробку концепції та дизайн в проекті також допомагав реалізувати Сергій Кривенко. На чому ґрунтується нова айдентика. Автори айдентики відійшли від традиційних асоціацій міста із козацтвом. В основу покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму. Саме так інтерпретували цей варіант його автори. Конструктивістський підхід ліг також в основу слогану. В якості підґрунтя використали словосполучення сім шляхів. У новій стратегії міста виокремлено 7 туристичних напрямів розвитку Запоріжжя. Це словосполучення стало фундаментом для створення різних за змістом і настроєм варіацій слоганів. Мешканцям міста та гостям запропонують сім шляхів до пригод, сім шляхів до нових вражень, сім шляхів до себе. Набір подібних ідентифікацій трактуватимуть досить широко. Автори кажуть, що цей конструктор передбачає створення необмеженої кількості нових варіацій. Їх можна прив’язувати до туристичного продукту чи пропозиції в залежності від контексту. Дизайн знаку базувався на традиційній козацькій символіці, сполученні креслень туристичних маршрутів та нових напрямків туристичної стратегії міста. Раніше ми розповідали вам про те, що у Запоріжжі збудують новий термінал міжнародного аеропорту.
Реклама 👇 Замовити

Що саме представили

У Запоріжжі минулого тижня відбувся Туристичний бізнес-форум 2017. Під час заходу було презентовано нову айдентику туристичного бренду Запоріжжя. Керівником та арт-директором проекту виступив дизайнер зі столиці Дмитро Буланов. Розробку концепції та дизайн в проекті також допомагав реалізувати Сергій Кривенко.

На чому ґрунтується нова айдентика

Автори айдентики відійшли від традиційних асоціацій міста із козацтвом. В основу покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму. Саме так інтерпретували цей варіант його автори.

Конструктивістський підхід ліг також в основу слогану. В якості підґрунтя використали словосполучення «сім шляхів». У новій стратегії міста виокремлено 7 туристичних напрямів розвитку Запоріжжя. Це словосполучення стало фундаментом для створення різних за змістом і настроєм варіацій слоганів.

Мешканцям міста та гостям запропонують «сім шляхів до пригод», «сім шляхів до нових вражень», «сім шляхів до себе». Набір подібних ідентифікацій трактуватимуть досить широко. Автори кажуть, що цей «конструктор» передбачає створення необмеженої кількості нових варіацій. Їх можна прив’язувати до туристичного продукту чи пропозиції в залежності від контексту. Дизайн знаку базувався на традиційній козацькій символіці, сполученні креслень туристичних маршрутів та нових напрямків туристичної стратегії міста.

Раніше ми розповідали вам про те, що у Запоріжжі збудують новий терміналЗапоріжжя отримало нову айдентику та дизайн для міста 1Аеропорт «Запоріжжя» матиме новий термінал міжнародного аеропорту.

Запоріжжя отримало нову айдентику та дизайн для міста 2

Джерело: T.G

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: