fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Рівненщині €25 млн вкладено у запуск нового заводу

Na Rivnenščyni €25 mln vkladeno u zapusk novogo zavodu
Завершуються роботи по впровадженню найпотужнішого інвестиційного проекту в українській промисловості північно-західного регіону — будівництва деревообробного заводу ТОВ «Українські лісопильні» з виробництва пиломатеріалів
Zaveršujuťsja roboty po vprovadžennju najpotužnišogo investycijnogo proektu v ukraїnśkij promyslovosti pivnično-zahidnogo regionu — budivnyctva derevoobrobnogo zavodu TOV «Ukraїnśki lisopyľni» z vyrobnyctva pylomaterialiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що це за проект. Вартість нового заводу складає €25 млн. Запуск нового підприємства дасть роботу 107 працівникам. Крім суто робочих професій, тут також потрібні будуть фахівці із інженерною освітою, працівники автоматизованих ліній та механіки й водії. Перелік вакансій постійно поповнюється. Новий завод ТОВ Українські лісопильні побудовано у Костопільському районі Рівненської області. Це — перша подібна інвестиція для цього регіону за тривалий час. Наразі на підприємстві проводяться роботи із налагодження високотехнологічного обладнання. Повноцінний запуск очікують незабаром. Поки що триває також і набір кадрів для нового підприємства. Яким буде результат роботи заводу. В планах інвесторів та керівників — переробка щорічно 600 тис м³ деревини. При цьому  обсяг виробництва пиломатеріалів (готової продукції) сягатиме 300 тис м³. Такі амбітні плани спираються на чималу сировинну базу. Продукція заводу постачатиметься для будівельних, столярних, меблевих та інших підприємств. Серед потенційних замовників — компанії не лише в Україні, але й за кордоном. Раніше ми розповідали про те, що український виробник меблів створив застосунок, котрий дає змогу планувати розташування меблів в офісі на основі доповненої реальності. За допомогою цього застосунку та доповненої реальності можна спроектувати, яким чином буде розташовано стіл-трансформер виробництва цієї компанії у вашому офісі чи помешканні.
Реклама 👇 Замовити

Що це за проект

Вартість нового заводу складає €25 млн. Запуск нового підприємства дасть роботу 107 працівникам. Крім суто робочих професій, тут також потрібні будуть фахівці із інженерною освітою, працівники автоматизованих ліній та механіки й водії. Перелік вакансій постійно поповнюється. Новий завод ТОВ «Українські лісопильні» побудовано у Костопільському районі Рівненської області. Це — перша подібна інвестиція для цього регіону за тривалий час.

Наразі на підприємстві проводяться роботи із налагодження високотехнологічного обладнання. Повноцінний запуск очікують незабаром. Поки що триває також і набір кадрів для нового підприємства.

Яким буде результат роботи заводу

В планах інвесторів та керівників — переробка щорічно 600 тис м³ деревини. При цьому  обсяг виробництва пиломатеріалів (готової продукції) сягатиме 300 тис м³. Такі амбітні плани спираються на чималу сировинну базу. Продукція заводу постачатиметься для будівельних, столярних, меблевих та інших підприємств. Серед потенційних замовників — компанії не лише в Україні, але й за кордоном.

Раніше ми розповідали про те, що український виробник меблів створив застосунокНа Рівненщині €25 млн вкладено у запуск нового заводу 1Український виробник меблів створив AR-застосунок для інтер’єрів, котрий дає змогу планувати розташування меблів в офісі на основі доповненої реальності. За допомогою цього застосунку та доповненої реальності можна спроектувати, яким чином буде розташовано стіл-трансформер виробництва цієї компанії у вашому офісі чи помешканні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: