fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію і готуються до продажів у США

Ukraїnśki «sonjačni žaljuzi» projšly akseleraciju i gotujuťsja do prodaživ u SŠA
Як повідомив СЕО SolarGaps Євген Ерік, проект займається зараз питаннями сертифікації для американського та європейського ринків, а перед тим пройшов декілька програм акселерації. Раніше розробники жалюзі із сонячними панелями отримали фінансування від Єврокомісії
Jak povidomyv SEO SolarGaps Jevgen Erik, proekt zajmajeťsja zaraz pytannjamy sertyfikaciї dlja amerykanśkogo ta jevropejśkogo rynkiv, a pered tym projšov dekiľka program akseleraciї. Raniše rozrobnyky žaljuzi iz sonjačnymy paneljamy otrymaly finansuvannja vid Jevrokomisiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які програми вже пройшов проект українських жалюзі. Команда вже пройшла програм Singularity (Global Solutions Program під егідою Google, NASA та Університету сингулярності). Менторство та навчання у цій програмі тривало декілька місяців. З України там було усього 2 учасників. По завершенню цієї програми екологічні жалюзі було обрано для участі у hardware-акселераторі HAX. Він є одним із найбільш престижних акселераторів для подібних проектів. Сумарно ця ініціатива профінансувала вже 600 стартапів. Працюють там лише з готовими продуктовими рішеннями. Участь у цій акселерації, за словами засновника проекту, дала змогу визначитися із тим, як масштабувати продукт для різних ринків та очікувань покупців та продавців. Коли чекати на появу української розробки у світових магазинах. За словами очільника проекту, зараз тривають перемовини із Best Buy, Lowe’s та низкою європейських мереж. Поява української розробки на полицях американських та європейських супермаркетів — процес тривалий та витратний. Для США сертифікація продукту займає до 5 місяців. Поки що розробку сертифіковано в Україні, готується сертифікація у Євросоюзі. Це дасть змогу розпочати там закордонні продажі, запевняє очільник проекту. Виробничі потужності планують також зосередити в Україні. Поки що сонячні фотоелементи випускає та збирає фабрика, яка розташована у Китаї. Раніше ми розповідали про те, як команда SolarGaps зібрала потрібну суму на випуск сонячних жалюзі в рекордному обсязі.
Реклама 👇 Замовити

Які програми вже пройшов проект українських жалюзі

Команда вже пройшла програм Singularity (Global Solutions Program під егідою Google, NASA та Університету сингулярності). Менторство та навчання у цій програмі тривало декілька місяців. З України там було усього 2 учасників. По завершенню цієї програми екологічні жалюзі було обрано для участі у hardware-акселераторі HAX. Він є одним із найбільш престижних акселераторів для подібних проектів. Сумарно ця ініціатива профінансувала вже 600 стартапів. Працюють там лише з готовими продуктовими рішеннями. Участь у цій акселерації, за словами засновника проекту, дала змогу визначитися із тим, як масштабувати продукт для різних ринків та очікувань покупців та продавців.

Коли чекати на появу української розробки у світових магазинах

За словами очільника проекту, зараз тривають перемовини із Best Buy, Lowe’s та низкою європейських мереж. Поява української розробки на полицях американських та європейських супермаркетів — процес тривалий та витратний. Для США сертифікація продукту займає до 5 місяців. Поки що розробку сертифіковано в Україні, готується сертифікація у Євросоюзі. Це дасть змогу розпочати там закордонні продажі, запевняє очільник проекту. Виробничі потужності планують також зосередити в Україні. Поки що сонячні фотоелементи випускає та збирає фабрика, яка розташована у Китаї.

Українські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію від HAX і готуються до продажів у США

Раніше ми розповідали про те, як команда SolarGaps зібралаУкраїнські «сонячні жалюзі» пройшли акселерацію і готуються до продажів у США 1«Сонячні» жалюзі з України зібрали $50 тис на Kickstarter потрібну суму на випуск сонячних жалюзі в рекордному обсязі.

Джерело: LIGA.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: