fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор

Ukraїnśkyh ditej klyčuť na Casual Connect — konkurs rozrobnykiv igor
Casual Connect — це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже понад 10 років збирає понад 6 тис професіоналів ігрової індустрії в США, Азії, Західній та Східній Європі. 16-18 січня під лозунгом «Explore Investment, Innovation & Creativity» відбудеться заключний захід, де нагороджуватимуть також у дитячій номінації
Casual Connect — ce biznes-konferencija dlja rozrobnykiv igor, jaka vže ponad 10 rokiv zbyraje ponad 6 tys profesionaliv igrovoї industriї v SŠA, Aziї, Zahidnij ta Shidnij Jevropi. 16-18 sičnja pid lozungom «Explore Investment, Innovation & Creativity» vidbudeťsja zaključnyj zahid, de nagorodžuvatymuť takož u dytjačij nominaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переможці  матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect USA 18 січня 2018 в DISNEYLAND® Hotel (California, USA). Як долучитися до конкурсу від Casual Connect. Потенційним юним учасникам слід описати ідею своєї гри і придумати назву для неї. Наступним етапом для проходження відбору стане створення власної гри з допомогою візуально-блокового програмування. Для цього підійдуть можливості ScratchJR, Scratch, Tynker та інших аналогічних інструментів розробки ігор. Далі слід разом із друзями чи самостійно створити коротку відеопрезентацію. У ній слід розказати про себе та про те, чому ви вирішили створити цю гру. Готове відео із описом ідеї, гри та свого задуму далі слід завантажити відео на свій YouTube-канал. І лише після цього можна надсилати заповнену анкету для участі в конкурсі. Casual Connect вже не вперше організовує такі заходи для дорослих розробників. Цьогоріч вперше запущено дитячу номінацію. Це стало можливим завдяки сприянню української освітньої ініціативи KidIT. Основна ідея проекту Kid’IT — дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому. Раніше ми розповідали вам про те, як ігри та розробка використовуються в освітніх програмах ізраїльських шкіл.
Реклама 👇 Замовити

Переможці  матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect USA 18 січня 2018 в DISNEYLAND® Hotel (California, USA).

Як долучитися до конкурсу від Casual Connect

Потенційним юним учасникам слід описати ідею своєї гри і придумати назву для неї. Наступним етапом для проходження відбору стане створення власної гри з допомогою візуально-блокового програмування. Для цього підійдуть можливості ScratchJR, Scratch, Tynker та інших аналогічних інструментів розробки ігор.

Далі слід разом із друзями чи самостійно створити коротку відеопрезентацію. У ній слід розказати про себе та про те, чому ви вирішили створити цю гру. Готове відео із описом ідеї, гри та свого задуму далі слід завантажити відео на свій YouTube-канал. І лише після цього можна надсилати заповнену анкету для участі в конкурсі.

Casual Connect вже не вперше організовує такі заходи для дорослих розробників. Цьогоріч вперше запущено дитячу номінацію. Це стало можливим завдяки сприянню української освітньої ініціативи KidIT. Основна ідея проекту Kid’ITУкраїнських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор 1Наймолодших киян вчитимуть програмувати з допомогою Minecraft — дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому. Раніше ми розповідали вам про те, як ігри та розробка використовуютьсяУкраїнських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор 2Ізраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні в освітніх програмах ізраїльських шкіл.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: