fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українських дітей кличуть на Casual Connect — конкурс розробників ігор

Ukraїnśkyh ditej klyčuť na Casual Connect — konkurs rozrobnykiv igor

Casual Connect — це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже понад 10 років збирає понад 6 тис професіоналів ігрової індустрії в США, Азії, Західній та Східній Європі. 16-18 січня під лозунгом «Explore Investment, Innovation & Creativity» відбудеться заключний захід, де нагороджуватимуть також у дитячій номінації
Casual Connect — ce biznes-konferencija dlja rozrobnykiv igor, jaka vže ponad 10 rokiv zbyraje ponad 6 tys profesionaliv igrovoї industriї v SŠA, Aziї, Zahidnij ta Shidnij Jevropi. 16-18 sičnja pid lozungom «Explore Investment, Innovation & Creativity» vidbudeťsja zaključnyj zahid, de nagorodžuvatymuť takož u dytjačij nominaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переможці  матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect USA 18 січня 2018 в DISNEYLAND® Hotel (California, USA). Як долучитися до конкурсу від Casual Connect. Потенційним юним учасникам слід описати ідею своєї гри і придумати назву для неї. Наступним етапом для проходження відбору стане створення власної гри з допомогою візуально-блокового програмування. Для цього підійдуть можливості ScratchJR, Scratch, Tynker та інших аналогічних інструментів розробки ігор. Далі слід разом із друзями чи самостійно створити коротку відеопрезентацію. У ній слід розказати про себе та про те, чому ви вирішили створити цю гру. Готове відео із описом ідеї, гри та свого задуму далі слід завантажити відео на свій YouTube-канал. І лише після цього можна надсилати заповнену анкету для участі в конкурсі. Casual Connect вже не вперше організовує такі заходи для дорослих розробників. Цьогоріч вперше запущено дитячу номінацію. Це стало можливим завдяки сприянню української освітньої ініціативи KidIT. Основна ідея проекту Kid’IT — дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому. Раніше ми розповідали вам про те, як ігри та розробка використовуються в освітніх програмах ізраїльських шкіл.
Реклама 👇 Замовити

Переможці  матимуть змогу презентувати свої ігри на KIDS EXPO під час конференції Casual Connect USA 18 січня 2018 в DISNEYLAND® Hotel (California, USA).

Як долучитися до конкурсу від Casual Connect

Потенційним юним учасникам слід описати ідею своєї гри і придумати назву для неї. Наступним етапом для проходження відбору стане створення власної гри з допомогою візуально-блокового програмування. Для цього підійдуть можливості ScratchJR, Scratch, Tynker та інших аналогічних інструментів розробки ігор.

Далі слід разом із друзями чи самостійно створити коротку відеопрезентацію. У ній слід розказати про себе та про те, чому ви вирішили створити цю гру. Готове відео із описом ідеї, гри та свого задуму далі слід завантажити відео на свій YouTube-канал. І лише після цього можна надсилати заповнену анкету для участі в конкурсі.

Casual Connect вже не вперше організовує такі заходи для дорослих розробників. Цьогоріч вперше запущено дитячу номінацію. Це стало можливим завдяки сприянню української освітньої ініціативи KidIT. Основна ідея проекту Kid’IT — дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому. Раніше ми розповідали вам про те, як ігри та розробка використовуються в освітніх програмах ізраїльських шкіл.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: