Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські військові перейдуть на радіостанції за стандартами NATO

Ukraїnśki vijśkovi perejduť na radiostanciї za standartamy NATO

Збройні Сили пройдуть переоснащення польових радіостанцій, а також засобів зв’язку розвідки й спостереження (C4ISR). Буде запроваджено цифрові засоби з рівнем завадостійкості й захищеності, які відповідають стандартам NATO
Zbrojni Syly projduť pereosnaščennja poľovyh radiostancij, a takož zasobiv zv’jazku rozvidky j sposterežennja (C4ISR). Bude zaprovadženo cyfrovi zasoby z rivnem zavadostijkosti j zahyščenosti, jaki vidpovidajuť standartam NATO
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які зміни буде запроваджено. За інформацією генерал-майора Володимира Рапка, триває впровадження Єдиної автоматизованої системи управління, програмної платформи, сумісної з NATO (ЄАСУ), та збільшення бойового потенціалу за рахунок автоматизації управління військами та зброєю. Додатково проводиться інтеграція волонтерських проектів автоматизації й наданих у рамках військово-технічної допомоги від уряду США. При цьому військові використовують збір і аналіз досвіду бойових конфліктів попередніх років, зокрема у сербо=хорватській війні, подіях в Іраку, Грузії, Афганістані. Після закупівлі цифрових засобів транкінгового зв’язку розгорнуто мережу цифрового захищеного радіозв’язку в зоні АТО. У період демонтажу застарілого обладнання важливу роль зіграли волонтери. Без їхньої участі, запевнив представник Ген­штабу ЗСУ, модернізація апаратних так швидко не відбулася би. Нині розпочата робота з переходу бойових військових частини ЗСУ на оснащення радіостанціями турецької компанії Aselsan. Окремі військові частини й підрозділи продовжать використання радіостанцій Harris, отриманих у рамках програми військової допомоги від США. Радіостанції Motorola використовуватимуться в підрозділах оперативного забезпечення. Чи вироблятиме Україна власні засоби цифрового зв’язку для армії. Також представник Генерального штабу повідомив, що нині планується розгорнути виробництво цих радіостанцій на території України. Основна причина цього — потреба в комплектуючих для таких засобів зв’язку. Застаріле радіоустаткування, яке не відповідає вимогам нових стандартів, частково передадуть у музеї, а решту утилізують. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Укроборонпром представив свої розробки країнам Центральної Європи.
Реклама 👇 Замовити

Які зміни буде запроваджено

За інформацією генерал-майора Володимира Рапка, триває впровадження Єдиної автоматизованої системи управління, програмної платформи, сумісної з NATO (ЄАСУ), та збільшення бойового потенціалу за рахунок автоматизації управління військами та зброєю. Додатково проводиться інтеграція волонтерських проектів автоматизації й наданих у рамках військово-технічної допомоги від уряду США.

При цьому військові використовують збір і аналіз досвіду бойових конфліктів попередніх років, зокрема у сербо=хорватській війні, подіях в Іраку, Грузії, Афганістані. Після закупівлі цифрових засобів транкінгового зв’язку розгорнуто мережу цифрового захищеного радіозв’язку в зоні АТО. У період демонтажу застарілого обладнання важливу роль зіграли волонтери. Без їхньої участі, запевнив представник Ген­штабу ЗСУ, модернізація апаратних так швидко не відбулася би. Нині розпочата робота з переходу бойових військових частини ЗСУ на оснащення радіостанціями турецької компанії «Aselsan». Окремі військові частини й підрозділи продовжать використання радіостанцій «Harris», отриманих у рамках програми військової допомоги від США. Радіостанції «Motorola» використовуватимуться в підрозділах оперативного забезпечення.

Чи вироблятиме Україна власні засоби цифрового зв’язку для армії

Також представник Генерального штабу повідомив, що нині планується розгорнути виробництво цих радіостанцій на території України. Основна причина цього — потреба в комплектуючих для таких засобів зв’язку. Застаріле радіоустаткування, яке не відповідає вимогам нових стандартів, частково передадуть у музеї, а решту утилізують.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що «Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: