fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські військові перейдуть на радіостанції за стандартами NATO

Ukraїnśki vijśkovi perejduť na radiostanciї za standartamy NATO
Збройні Сили пройдуть переоснащення польових радіостанцій, а також засобів зв’язку розвідки й спостереження (C4ISR). Буде запроваджено цифрові засоби з рівнем завадостійкості й захищеності, які відповідають стандартам NATO
Zbrojni Syly projduť pereosnaščennja poľovyh radiostancij, a takož zasobiv zv’jazku rozvidky j sposterežennja (C4ISR). Bude zaprovadženo cyfrovi zasoby z rivnem zavadostijkosti j zahyščenosti, jaki vidpovidajuť standartam NATO
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які зміни буде запроваджено. За інформацією генерал-майора Володимира Рапка, триває впровадження Єдиної автоматизованої системи управління, програмної платформи, сумісної з NATO (ЄАСУ), та збільшення бойового потенціалу за рахунок автоматизації управління військами та зброєю. Додатково проводиться інтеграція волонтерських проектів автоматизації й наданих у рамках військово-технічної допомоги від уряду США. При цьому військові використовують збір і аналіз досвіду бойових конфліктів попередніх років, зокрема у сербо=хорватській війні, подіях в Іраку, Грузії, Афганістані. Після закупівлі цифрових засобів транкінгового зв’язку розгорнуто мережу цифрового захищеного радіозв’язку в зоні АТО. У період демонтажу застарілого обладнання важливу роль зіграли волонтери. Без їхньої участі, запевнив представник Ген­штабу ЗСУ, модернізація апаратних так швидко не відбулася би. Нині розпочата робота з переходу бойових військових частини ЗСУ на оснащення радіостанціями турецької компанії Aselsan. Окремі військові частини й підрозділи продовжать використання радіостанцій Harris, отриманих у рамках програми військової допомоги від США. Радіостанції Motorola використовуватимуться в підрозділах оперативного забезпечення. Чи вироблятиме Україна власні засоби цифрового зв’язку для армії. Також представник Генерального штабу повідомив, що нині планується розгорнути виробництво цих радіостанцій на території України. Основна причина цього — потреба в комплектуючих для таких засобів зв’язку. Застаріле радіоустаткування, яке не відповідає вимогам нових стандартів, частково передадуть у музеї, а решту утилізують. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Укроборонпром представив свої розробки країнам Центральної Європи.
Реклама 👇 Замовити

Які зміни буде запроваджено

За інформацією генерал-майора Володимира Рапка, триває впровадження Єдиної автоматизованої системи управління, програмної платформи, сумісної з NATO (ЄАСУ), та збільшення бойового потенціалу за рахунок автоматизації управління військами та зброєю. Додатково проводиться інтеграція волонтерських проектів автоматизації й наданих у рамках військово-технічної допомоги від уряду США.

При цьому військові використовують збір і аналіз досвіду бойових конфліктів попередніх років, зокрема у сербо=хорватській війні, подіях в Іраку, Грузії, Афганістані. Після закупівлі цифрових засобів транкінгового зв’язку розгорнуто мережу цифрового захищеного радіозв’язку в зоні АТО. У період демонтажу застарілого обладнання важливу роль зіграли волонтери. Без їхньої участі, запевнив представник Ген­штабу ЗСУ, модернізація апаратних так швидко не відбулася би. Нині розпочата робота з переходу бойових військових частини ЗСУ на оснащення радіостанціями турецької компанії «Aselsan». Окремі військові частини й підрозділи продовжать використання радіостанцій «Harris», отриманих у рамках програми військової допомоги від США. Радіостанції «Motorola» використовуватимуться в підрозділах оперативного забезпечення.

Чи вироблятиме Україна власні засоби цифрового зв’язку для армії

Також представник Генерального штабу повідомив, що нині планується розгорнути виробництво цих радіостанцій на території України. Основна причина цього — потреба в комплектуючих для таких засобів зв’язку. Застаріле радіоустаткування, яке не відповідає вимогам нових стандартів, частково передадуть у музеї, а решту утилізують.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що «Укроборонпром» представивУкраїнські військові перейдуть на радіостанції за стандартами NATO 1«Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи свої розробки країнам Центральної Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: