fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні побудують 800 сміттєпереробних заводів

V Ukraїni pobudujuť 800 smittjepererobnyh zavodiv
Прогнози щодо темпів будівництва сміттєпереробних заводів озвучив очільник Мінекології в рамках години запитань до уряду України. Також він торкнувся стратегії управління відходами на наступні 13 років
Prognozy ščodo tempiv budivnyctva smittjepererobnyh zavodiv ozvučyv očiľnyk Minekologiї v ramkah godyny zapytań do urjadu Ukraїny. Takož vin torknuvsja strategiї upravlinnja vidhodamy na nastupni 13 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основні цифри та факти. В Україні до 2030 року запровадять роздільний збір сміття для населення. Крім того, збільшать відповідальність підприємств за відходи та побудують 800 нових потужностей із переробки вторинної сировини, утилізації та компостування біовідходів. Усі ці кроки передбачає Національна стратегія управління відходами. Про це журналістам розповів Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак. Основними принципами для запуску нових потужностей переробки відходів стануть перехід до економіки замкнутого циклу. Саме вона є основою стратегії сталого розвитку. Серед змін та інновацій — розширення відповідальності виробників за утилізацію сміття. Також передбачено 5-ступеневу ієрархію поводження з відходами на рівні як бізнесу та організацій, так і населення. Це має змінити ситуацію із екологією в країні. Запуск сміттєпереробних заводів покликаний покласти край неконтрольованому розширенню площ стихійних сміттєзвалищ. Станом на 2017 рік в Україні накопичилося майже 36 млрд тонн відходів, зауважив міністр. Такий показник можна інтерпретувати як понад 50 тис тонн на кожен квадратний кілометр території. Як і коли чекати на запуск сміттєпереробних заводів. Міністр стверджує, що до 2030 року цілком реалістично досягти запровадження роздільного збору відходів, придатних до переробки. Для цього потрібно буде створити 250 центрів збирання сміття та 800 нових майданчиків для сортування й переробки. Це матиме й позитивний ефект для економіки, оскільки на 20% збільшить надходження від сміттєпереробки та утилізації.
Реклама 👇 Замовити

Основні цифри та факти

В Україні до 2030 року запровадять роздільний збір сміття для населення. Крім того, збільшать відповідальність підприємств за відходи та побудують 800 нових потужностей із переробки вторинної сировини, утилізації та компостування біовідходів. Усі ці кроки передбачаєВ Україні побудують 800 сміттєпереробних заводів 1Уряд схвалив Національну стратегію управління відходами Національна стратегія управління відходами. Про це журналістам розповів Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак.

Основними принципами для запуску нових потужностей переробки відходів стануть перехід до економіки замкнутого циклу. Саме вона є основою стратегії сталого розвитку. Серед змін та інновацій — розширення відповідальності виробників за утилізацію сміття. Також передбачено 5-ступеневу ієрархію поводження з відходами на рівні як бізнесу та організацій, так і населення. Це має змінити ситуацію із екологією в країні.

Запуск сміттєпереробних заводів покликаний покласти край неконтрольованому розширенню площ стихійних сміттєзвалищ. Станом на 2017 рік в Україні накопичилося майже 36 млрд тонн відходів, зауважив міністр. Такий показник можна інтерпретувати як понад 50 тис тонн на кожен квадратний кілометр території.

Як і коли чекати на запуск сміттєпереробних заводів

Міністр стверджує, що до 2030 року цілком реалістично досягти запровадження роздільного збору відходів, придатних до переробки. Для цього потрібно буде створити 250 центрів збирання сміття та 800 нових майданчиків для сортування й переробки. Це матиме й позитивний ефект для економіки, оскільки на 20% збільшить надходження від сміттєпереробки та утилізації.

В Україні побудують 800 сміттєпереробних заводів 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: