fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дніпровський юридичний стартап здобув чергове визнання

Dniprovśkyj jurydyčnyj startap zdobuv čergove vyznannja
Проект «Суд на долоні», розроблений командою з м. Дніпро, став переможцем конкурсу Aequo Legal Tech Challenge 2017. До складу журі конкурсу входили представники венчурних інвестиційних фондів, бізнесу, IT-індустрії та влади
Proekt «Sud na doloni», rozroblenyj komandoju z m. Dnipro, stav peremožcem konkursu Aequo Legal Tech Challenge 2017. Do skladu žuri konkursu vhodyly predstavnyky venčurnyh investycijnyh fondiv, biznesu, IT-industriї ta vlady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про стартап. Суд на долоні —аналітичний інструмент для пошуку, дослідження та візуалізації судових рішень. Його використання дозволить професіоналам у сфері права зменшувати собівартість юридичних послуг, керувати часом завдяки інтелектуальному пошуку в реєстрі. Також користувачі мають змогу отримати досьє на учасників судового процесу та сформувати судову аналітику. Як виглядав конкурс. Конкурс складався із декількох етапів відбору та тривав протягом 6 місяців. Зі 120 заявок було відібрано 35 напівфіналістів. Серед них для фіналу були обрані 10 стартапів. Основною задачею, яку ставили перед собою організатори конкурсу, було виведення на новий рівень ринку юридичних послуг в Україні та запровадження новітніх технологій у юридичну практику. Хто входив до складу журі. Серед учасників журі — заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, генеральний директор Concord Capital Ігор Мазепа. Також проекти оцінювали віце-президент з питань HR і організаційного розвитку Ciklum Марина Вишегородських, співзасновник і CTO туристичного стартапу Тарас Поліщук та керуючий партнер Aequo Денис Лисенко. До цього стартап Суд на долоні посів II місце у найбільшому національному конкурсі проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge, проведеному разом з інкубатором 1991, та здобув особливе визнання Hiil Innovating Justice 2017 у категорії Impact за вплив на доступ до правосуддя та унікальність рішення. Раніше ми розповідали вам про запуск в Україні юридичної онлайн-платформи.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про стартап

«Суд на долоні» —аналітичний інструмент для пошуку, дослідження та візуалізації судових рішень. Його використання дозволить професіоналам у сфері права зменшувати собівартість юридичних послуг, керувати часом завдяки інтелектуальному пошуку в реєстрі. Також користувачі мають змогу отримати досьє на учасників судового процесу та сформувати судову аналітику.

Як виглядав конкурс

Конкурс складався із декількох етапів відбору та тривав протягом 6 місяців. Зі 120 заявок було відібрано 35 напівфіналістів. Серед них для фіналу були обрані 10 стартапів. Основною задачею, яку ставили перед собою організатори конкурсу, було виведення на новий рівень ринку юридичних послуг в Україні та запровадження новітніх технологій у юридичну практику.

Хто входив до складу журі

Серед учасників журі — заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, засновник і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, генеральний директор Concord Capital Ігор Мазепа. Також проекти оцінювали віце-президент з питань HR і організаційного розвитку Ciklum Марина Вишегородських, співзасновник і CTO туристичного стартапу Тарас Поліщук та керуючий партнер Aequo Денис Лисенко.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

До цього стартап «Суд на долоні» посів II місце у найбільшому національному конкурсі проектів на основі відкритих даних Open Data ChallengeДніпровський юридичний стартап здобув чергове визнання 1У Києві сьогодні відкриють Open Data Challenge, проведеному разом з інкубатором 1991, та здобув особливе визнання Hiil Innovating Justice 2017 у категорії Impact за «вплив на доступ до правосуддя та унікальність рішення».

Раніше ми розповідали вам про запуск в Україні юридичної онлайн-платформиДніпровський юридичний стартап здобув чергове визнання 2В Україні презентували онлайн-систему для юридичної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: