fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Білл Гейтс будує власне розумне місто за $80 млн

Bill Gejts buduje vlasne rozumne misto za $80 mln
Одна з інвестиційних компаній Білла Гейтса вкладає в розумне місто мільйони доларів, сподіваючись, що його наближеність до місцевих центрів і здатність до формування дозволить впроваджувати інновації
Odna z investycijnyh kompanij Billa Gejtsa vkladaje v rozumne misto miľjony dolariv, spodivajučyś, ščo jogo nablyženisť do miscevyh centriv i zdatnisť do formuvannja dozvolyť vprovadžuvaty innovaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Яким буде місто майбутнього. Білл Гейтс почав розкривати плани будівництва розумного міста. Новий проект найбагатшої людини світу розташується за 45 хвилин їзди від міста Фінікса, що у штаті Аризона. У місті з імовірною назвою Бельмонт впроваджуватимуть найновіші технології. Одна з інвестиційних компаній Гейтса вже виділила на цей проект $80 млн. Плани Білла Гейтса. Гейтсу не звикати бути на крок попереду гри, і це розумне місто може стати як селекційним, так і тестовим середовищем для передових технологій. Бельмонт не буде кардинально відрізнятися від звичного для нас міста. 3,8 тис акрів призначатимуться для офісних, комерційних і торговельних приміщень, 470 акрів для державних шкіл, а решта площі — для приватних будинків. Особливістю цієї місцини є вигідне розташування та велика кількість простору. Водночас недостатня існуюча структура дозволить зробити розумне місто абсолютно унікальним простором. Бельмонт має потенціал для того, щоби рухати вперед дизайн і винахідливість, розвиваючи при цьому весь штат. Бельмонт створить далекоглядну спільноту з комунікаційним та інфраструктурним осередком, яка охоплює найсучасніші технології, розроблені в рамках високошвидкісних цифрових мереж, дата-центрів, нових технологій будівництва та моделей дистрибуції, автономних транспортних засобів та автономних логістичних центрів.. Belmont Partners. аризонська група з питань нерухомості. Нагадаємо, раніше ми писали про 15 реалізованих передбачень CEO Microsoft із 1999-го.
Реклама 👇 Замовити

Яким буде місто майбутнього

Білл Гейтс почав розкривати плани будівництва розумного міста. Новий проект найбагатшої людини світу розташується за 45 хвилин їзди від міста Фінікса, що у штаті Аризона. У місті з імовірною назвою Бельмонт впроваджуватимуть найновіші технології. Одна з інвестиційних компаній Гейтса вже виділила на цей проект $80 млн.

Плани Білла Гейтса

Гейтсу не звикати бути на крок попереду гри, і це розумне місто може стати як селекційним, так і тестовим середовищем для передових технологій. Бельмонт не буде кардинально відрізнятися від звичного для нас міста. 3,8 тис акрів призначатимуться для офісних, комерційних і торговельних приміщень, 470 акрів для державних шкіл, а решта площі — для приватних будинків.

Особливістю цієї місцини є вигідне розташування та велика кількість простору. Водночас недостатня існуюча структура дозволить зробити розумне місто абсолютно унікальним простором. Бельмонт має потенціал для того, щоби рухати вперед дизайн і винахідливість, розвиваючи при цьому весь штат.

Бельмонт створить далекоглядну спільноту з комунікаційним та інфраструктурним осередком, яка охоплює найсучасніші технології, розроблені в рамках високошвидкісних цифрових мереж, дата-центрів, нових технологій будівництва та моделей дистрибуції, автономних транспортних засобів та автономних логістичних центрів.

Belmont Partners, аризонська група з питань нерухомості

Нагадаємо, раніше ми писали про 15 реалізованих передбаченьБілл Гейтс будує власне розумне місто за $80 млн 1Пророк Білл — 15 реалізованих передбачень CEO Microsoft із 1999-го CEO Microsoft із 1999-го.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: