fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple Watch допомагатиме гіпертонікам

Apple Watch dopomagatyme gipertonikam
Розумний годинник Apple Watch може діагностувати прояви артеріальної гіпертензії й апное уві сні (припинення легеневої вентиляції). Це з'ясували вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско разом з розробниками стартапу Cardiogram
Rozumnyj godynnyk Apple Watch može diagnostuvaty projavy arteriaľnoї gipertenziї j apnoe uvi sni (prypynennja legenevoї ventyljaciї). Ce z'jasuvaly včeni Kalifornijśkogo universytetu v San-Francysko razom z rozrobnykamy startapu Cardiogram
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження виявило, що достовірність діагностики складає до 90%. Це дозволяє людям своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Як Apple Watch виявляє проблему. Для виявлення розладів організму піддослідних експерти скористалися додатком Cardiogram, що використовує самонавчальний алгоритм під назвою DeepHeart. З його допомогою годинник інтерпретував дані про частоту серцевих скорочень і показники крокоміра в інформацію про ознаки (або їх відсутність) припинення легеневої вентиляції уві сні або підвищеного артеріального тиску. Незважаючи на те, що для діагностики таких захворювань, як апное уві сні й артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба), як і раніше необхідно обстеження в умовах стаціонару, Apple Watch грає роль персонального мотиватора. Розумний годинник закликає користувача зайнятися власним здоровям. Раніше алгоритми Cardiogram успішно впоралися з виявленням симптомів аритмії на ранній стадії. Точність дослідження склала 97%. Нагадаємо, що світовий ринок смарт-годинників та фітнес-браслетів виріс на 15%.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження виявило, що достовірність діагностики складає до 90%. Це дозволяє людям своєчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Як Apple Watch виявляє проблему

Для виявлення розладів організму піддослідних експерти скористалися додатком Cardiogram, що використовує самонавчальний алгоритм під назвою DeepHeart. З його допомогою годинник інтерпретував дані про частоту серцевих скорочень і показники крокоміра в інформацію про ознаки (або їх відсутність) припинення легеневої вентиляції уві сні або підвищеного артеріального тиску.

Незважаючи на те, що для діагностики таких захворювань, як апное уві сні й артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба), як і раніше необхідно обстеження в умовах стаціонару, Apple Watch грає роль персонального мотиватора. Розумний годинник закликає користувача зайнятися власним здоров’ям. Раніше алгоритми Cardiogram успішно впоралися з виявленням симптомів аритмії на ранній стадії. Точність дослідження склала 97%.

Нагадаємо, що світовий ринок смарт-годинниківApple Watch допомагатиме гіпертонікам 1Світовий ринок смарт-годинників та фітнес-браслетів виріс на 15% та фітнес-браслетів виріс на 15%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: