fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відкриють хаб для розвитку стартапів суспільного спрямування

U Kyjevi vidkryjuť hab dlja rozvytku startapiv suspiľnogo sprjamuvannja
SocialBoost — українська технологічна громадська організація, яка сфокусована на громадських проектах у сфері відкритих даних, громадської участі та електронного врядування, анонсує запуск 1991 Civic Tech Center
SocialBoost — ukraїnśka tehnologična gromadśka organizacija, jaka sfokusovana na gromadśkyh proektah u sferi vidkrytyh danyh, gromadśkoї učasti ta elektronnogo vrjaduvannja, anonsuje zapusk 1991 Civic Tech Center
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  1991 Civic Tech Center — перший хаб, що спрямований на розвиток громадянських технологічних організацій і стартапів в країнах Центральної та Східної Європи. Відкриття заплановане на 8 грудня 2017 року. Що відомо про SocialBoost. SocialBoost — українська технологічна громадська організація. Її діяльність спрямована на розвиток ІТ-проектів із соціальною складовою, впровадження електронної демократії. Також вона займається питаннями електронного урядування та відкритих даних. Це — спільнота професійних програмістів, громадських активістів і менеджерів. Вони разом із державними органами та ІТ-компаніями працюють над створенням сервісів, що вирішують проблеми громадян. Детальніше про проект Civic Tech. Центр функціонуватиме як коворкінг, заснований на конкурсному відборі та членських внесках. У ньому передбачено запуск низки акселераційних програм і програм менторської підтримки. Також його розглядають як місце проведення подій, спрямованих на потреби стартапів. Грант від Omidyar Network в розмірі $480 тис покриває ремонтні роботи, підтримку проекту для побудови успішної бізнес-моделі. Також частину цих коштів буде витрачено на розробку нових програм для розвитку технологічної екосистеми. Центр буде готовий приймати перших резидентів та учасників програми вже в грудні 2017 року. Ми готові консолідувати корисні і яскраві ініціативи та забезпечити їх всіма необхідними для зростання компонентами, такими як приміщення, менторство, корисні контакти, і що ще більш важливо — організувати миттєвий і постійний доступ один до одного.. Денис Гурський. Голова Правління SocialBoost.
Реклама 👇 Замовити

1991 Civic Tech Center — перший хаб, що спрямований на розвиток громадянських технологічних організацій і стартапів в країнах Центральної та Східної Європи. Відкриття заплановане на 8 грудня 2017 року.

Що відомо про SocialBoost

SocialBoost — українська технологічна громадська організація. Її діяльність спрямована на розвиток ІТ-проектів із соціальною складовою, впровадження електронної демократії. Також вона займається питаннями електронного урядування та відкритих даних. Це — спільнота професійних програмістів, громадських активістів і менеджерів. Вони разом із державними органами та ІТ-компаніями працюють над створенням сервісів, що вирішують проблеми громадян.

Детальніше про проект Civic Tech

Центр функціонуватиме як коворкінг, заснований на конкурсному відборі та членських внесках. У ньому передбачено запуск низки акселераційних програм і програм менторської підтримки. Також його розглядають як місце проведення подій, спрямованих на потреби стартапів. Грант від Omidyar Network в розмірі $480 тис покриває ремонтні роботи, підтримку проекту для побудови успішної бізнес-моделі. Також частину цих коштів буде витрачено на розробку нових програм для розвитку технологічної екосистеми. Центр буде готовий приймати перших резидентів та учасників програми вже в грудні 2017 року.

Ми готові консолідувати корисні і яскраві ініціативи та забезпечити їх всіма необхідними для зростання компонентами, такими як приміщення, менторство, корисні контакти, і що ще більш важливо — організувати миттєвий і постійний доступ один до одного.

Денис Гурський, Голова Правління SocialBoost

У Києві відкриють хаб для розвитку стартапів суспільного спрямування 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: