fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бізнес-настрої у світі перебувають на найвищому рівні за минулі 6,5 років

Biznes-nastroї u sviti perebuvajuť na najvyščomu rivni za mynuli 6,5 rokiv
Як повідомляє Інститут економічних досліджень ifo у понеділок, 13 листопада, настрої у бізнес-колах покращились майже в усіх країнах світу і вперше з другого кварталу 2011 року досягли позначки в 17,1 пункту
Jak povidomljaje Instytut ekonomičnyh doslidžeń ifo u ponedilok, 13 lystopada, nastroї u biznes-kolah pokraščylyś majže v usih kraїnah svitu i vperše z drugogo kvartalu 2011 roku dosjagly poznačky v 17,1 punktu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В опитуванні ifo стали учасниками понад 1,1 тис експертів зі 120 країн. Респонденти у цілому позитивно оцінили ситуацію для бізнесу в усіх регіонах світу, крім Близького Сходу та Північної Африки. Це означає, що попри політичні та суспільні кризи, діловий клімат та бізнес на планеті вважається досить стабільним та прогресивним. Перспективи розвитку бізнесу у світі. Експерти з промислово розвинених країн дивляться на перспективи розвитку ситуації з меншим оптимізмом, що притаманно для суспільств із консервативними моделями економіки. Натомість їхні колеги в державах з перехідною економікою та у країнах, що розвиваються, налаштовані оптимістично щодо перспектив економічного розвитку та можливостей для інвестування. Як зазначають в ifo, так званий індекс бізнес-очікувань особливо виріс у країнах Латинської Америки. Серед припущень, які при цьому висловлюють експерти, — варіант прискорення темпів зростання цін. Натомість розвиток світової торгівлі навпаки сповільниться, наголошують вони. Крім того, очікується, що долар США подорожчає відносно інших валют. Водночас зменшилась кількість економістів, які вважають, що обмеження щодо експортних постачань товарів та послуг становить помітну проблему для подальшого макроекономічного поступу на загальнопланетарному рівні. Розгортання сценаріїв розвитку економіки можливе за обома сценаріями. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні уряд створює експортно-кредитне агентство. Воно має допомогти із пошуком та залученням до економіки України нових інвестицій та партнерів.
Реклама 👇 Замовити

В опитуванні ifo стали учасниками понад 1,1 тис експертів зі 120 країн. Респонденти у цілому позитивно оцінили ситуацію для бізнесу в усіх регіонах світу, крім Близького Сходу та Північної Африки. Це означає, що попри політичні та суспільні кризи, діловий клімат та бізнес на планеті вважається досить стабільним та прогресивним.

Перспективи розвитку бізнесу у світі

Експерти з промислово розвинених країн дивляться на перспективи розвитку ситуації з меншим оптимізмом, що притаманно для суспільств із консервативними моделями економіки. Натомість їхні колеги в державах з перехідною економікою та у країнах, що розвиваються, налаштовані оптимістично щодо перспектив економічного розвитку та можливостей для інвестування. Як зазначають в ifo, так званий індекс бізнес-очікувань особливо виріс у країнах Латинської Америки. Серед припущень, які при цьому висловлюють експерти, — варіант прискорення темпів зростання цін. Натомість розвиток світової торгівлі навпаки сповільниться, наголошують вони.

Крім того, очікується, що долар США подорожчає відносно інших валют. Водночас зменшилась кількість економістів, які вважають, що обмеження щодо експортних постачань товарів та послуг становить помітну проблему для подальшого макроекономічного поступу на загальнопланетарному рівні. Розгортання сценаріїв розвитку економіки можливе за обома сценаріями.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні уряд створюєБізнес-настрої у світі перебувають на найвищому рівні за минулі 6,5 років 1Уряд має намір створити експортно-кредитне агентство експортно-кредитне агентство. Воно має допомогти із пошуком та залученням до економіки України нових інвестицій та партнерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: