fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Полтавщині корейці побудують сонячну електростанцію

Na Poltavščyni korejci pobudujuť sonjačnu elektrostanciju
Корейська компанія Heung Yong Industrial Co., Ltd., проінвестує будівництво екологічної сонячної електростанції на Полтавщині. Проект передбачає створення потужної 32-мегаватної станції
Korejśka kompanija Heung Yong Industrial Co., Ltd., proinvestuje budivnyctvo ekologičnoї sonjačnoї elektrostanciї na Poltavščyni. Proekt peredbačaje stvorennja potužnoї 32-megavatnoї stanciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники корейської компанії, що займається будівництвом електростанцій, відвідали Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА для проведення перемовин. Корейці налаштовані конструктивно щодо співпраці на новому енергетичному будівництві. Що планують реалізувати. Територія для будівництва наразі невідома. Проте відомо, що сонячна електростанція буде розташовуватися в межах Полтавської області. До наступної зустрічі обидві сторони зясовують всі пропозиції й ідеї. Дорожня карта ще в розробці, вона допоможе краще зрозуміти подальший план дій. Очолював делегацію Кім Сьон Ву — головний виконавчий директор Heung Yong Industrial Co., Ltd. Його компанія має досвід в енергетичному секторі в багатьох країнах світу. Зараз корейці зацікавлені в тому, щоби розвивати напрямок альтернативної сонячної енергетики в Україні. Нагадаємо, в Україні побудують 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ. Це має оптимізувати використання вільних територій довкола стратегічних енергетичних обєктів. Їх діяльність: будівництво електростанцій. До нас делегація приїхала з пропозицією побудувати 32-мегаватну сонячну електростанцію. Вони стали інвесторами. Завдання влади: допомогти реалізувати цю ідею.. Тимофій Голбан. директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.

Представники корейської компанії, що займається будівництвом електростанцій, відвідали Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА для проведення перемовин. Корейці налаштовані конструктивно щодо співпраці на новому енергетичному будівництві.

Що планують реалізувати

Територія для будівництва наразі невідома. Проте відомо, що сонячна електростанція буде розташовуватися в межах Полтавської області. До наступної зустрічі обидві сторони з’ясовують всі пропозиції й ідеї. Дорожня карта ще в розробці, вона допоможе краще зрозуміти подальший план дій. Очолював делегацію Кім Сьон Ву — головний виконавчий директор Heung Yong Industrial Co., Ltd. Його компанія має досвід в енергетичному секторі в багатьох країнах світу. Зараз корейці зацікавлені в тому, щоби розвивати напрямок альтернативної сонячної енергетики в Україні.

Нагадаємо, в Україні побудуютьНа Полтавщині корейці побудують сонячну електростанцію 1В Україні побудують 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ. Це має оптимізувати використання вільних територій довкола стратегічних енергетичних об’єктів.

Їх діяльність: будівництво електростанцій. До нас делегація приїхала з пропозицією побудувати 32-мегаватну сонячну електростанцію. Вони стали інвесторами. Завдання влади: допомогти реалізувати цю ідею.

Тимофій Голбан, директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: