fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Android Pay запустили в громадському транспорті Житомира

Android Pay zapustyly v gromadśkomu transporti Žytomyra
З початку 2017 року в Житомирі КП ЖТТУ та КП «Житомиртранс» у співпраці з ТОВ «Сімбол Системс» почали впроваджувати автоматизовану системи оплати проїзду у комунальному електротранспорті
Z počatku 2017 roku v Žytomyri KP ŽTTU ta KP «Žytomyrtrans» u spivpraci z TOV «Simbol Systems» počaly vprovadžuvaty avtomatyzovanu systemy oplaty proїzdu u komunaľnomu elektrotransporti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завершені роботи з оновлення валідаторів новою прошивкою, яка вдосконалила роботу банківського сервісу. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чипом. Про електронні квитки та Android Pay у Житомирі. У вересні 2017 року Житомирський виконавчий комітет затвердив види та вартість електронних квитків, що можна придбати у 9-ти точках продажу КП ЖТТУ. Детальніше на сайті. Вид пакетів Термін активації* Продовження дії не раніше, ніж за: На кількість поїздок 15 днів з моменту поповнення 15 днів до закінчення терміну дії Безлімітні активується автоматично першого числа місяця За 5 днів до закінчення терміну дії Ми постійно працюємо над тим, аби зробити для пасажирів безготівкову оплату проїзду максимально зручною. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чіпом. Зараз для цього потрібно встановити програму, додати картку Visa та при вході піднести телефон до валідатора.. Іван Фурлет. директор КП “Житомиртранс”.

Завершені роботи з оновлення валідаторів новою прошивкою, яка вдосконалила роботу банківського сервісу. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чипом.

Про електронні квитки та Android Pay у Житомирі

У вересні 2017 року Житомирський виконавчий комітет затвердив види та вартість електронних квитків, що можна придбати у 9-ти точках продажу КП ЖТТУ. Детальніше на сайті.

Вид пакетів Термін активації* Продовження дії не раніше, ніж за:
На кількість поїздок 15 днів з моменту поповнення 15 днів до закінчення терміну дії
Безлімітні активується автоматично першого числа місяця За 5 днів до закінчення терміну дії

Ми постійно працюємо над тим, аби зробити для пасажирів безготівкову оплату проїзду максимально зручною. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чіпом. Зараз для цього потрібно встановити програму, додати картку Visa та при вході піднести телефон до валідатора.

Іван Фурлет, директор КП “Житомиртранс”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: