Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Android Pay запустили в громадському транспорті Житомира

Android Pay zapustyly v gromadśkomu transporti Žytomyra

З початку 2017 року в Житомирі КП ЖТТУ та КП «Житомиртранс» у співпраці з ТОВ «Сімбол Системс» почали впроваджувати автоматизовану системи оплати проїзду у комунальному електротранспорті
Z počatku 2017 roku v Žytomyri KP ŽTTU ta KP «Žytomyrtrans» u spivpraci z TOV «Simbol Systems» počaly vprovadžuvaty avtomatyzovanu systemy oplaty proїzdu u komunaľnomu elektrotransporti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завершені роботи з оновлення валідаторів новою прошивкою, яка вдосконалила роботу банківського сервісу. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чипом. Про електронні квитки та Android Pay у Житомирі. У вересні 2017 року Житомирський виконавчий комітет затвердив види та вартість електронних квитків, що можна придбати у 9-ти точках продажу КП ЖТТУ. Детальніше на сайті. Вид пакетів Термін активації* Продовження дії не раніше, ніж за: На кількість поїздок 15 днів з моменту поповнення 15 днів до закінчення терміну дії Безлімітні активується автоматично першого числа місяця За 5 днів до закінчення терміну дії Ми постійно працюємо над тим, аби зробити для пасажирів безготівкову оплату проїзду максимально зручною. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чіпом. Зараз для цього потрібно встановити програму, додати картку Visa та при вході піднести телефон до валідатора. Іван Фурлет, директор КП “Житомиртранс”

Завершені роботи з оновлення валідаторів новою прошивкою, яка вдосконалила роботу банківського сервісу. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чипом.

Про електронні квитки та Android Pay у Житомирі

У вересні 2017 року Житомирський виконавчий комітет затвердив види та вартість електронних квитків, що можна придбати у 9-ти точках продажу КП ЖТТУ. Детальніше на сайті.

Вид пакетів Термін активації* Продовження дії не раніше, ніж за:
На кількість поїздок 15 днів з моменту поповнення 15 днів до закінчення терміну дії
Безлімітні активується автоматично першого числа місяця За 5 днів до закінчення терміну дії

Ми постійно працюємо над тим, аби зробити для пасажирів безготівкову оплату проїзду максимально зручною. Android Pay — черговий і не останній сервіс, яким можна платити у транспорті за допомогою смартфону з безконтактним чіпом. Зараз для цього потрібно встановити програму, додати картку Visa та при вході піднести телефон до валідатора.

Іван Фурлет, директор КП “Житомиртранс”

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: