Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Польська Pesa почала поставки 40 трамваїв до Києва

Poľśka Pesa počala postavky 40 tramvaїv do Kyjeva

Перший екземпляр вже доставлений до столиці України, інші прибудуть до кінця 2017 року
Peršyj ekzempljar vže dostavlenyj do stolyci Ukraїny, inši prybuduť do kincja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Польська компанія Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz виграла торги на поставку Києву 40 трамваїв з низькою підлогою. При цьому вона обійшла Електронтранс. Вартість одного трамваю за цим контрактом складає близько 45,33 млн грн. Умови угоди з польською компанією Pesa. У серпні між Київпастрансом і компанією з Польщі був підписаний договір на €61 млн. На цей час ще 4 польських трамвая знаходяться в дорозі по шляху в Україну. Виробник обіцяє, що щотижня із заводських воріт виїжджатимуть і відправлятися до Києва по 4 трамвайних вагони. Нагадаємо, що найважливішою метою PESA на найближчі роки є зміцнення лідерської позиції на польському ринку. Також триватиме підготовка до значного зростання активності на закордонних ринках. У компанії зазначили, що сприймають український ринок як такий, що розвивається, і не приховують свого зацікавлення розширення на ньому своїх позицій.

Польська компанія Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz виграла торги на поставку Києву 40 трамваїв з низькою підлогою. При цьому вона обійшла «Електронтранс». Вартість одного трамваю за цим контрактом складає близько 45,33 млн грн.

Умови угоди з польською компанією Pesa

У серпні між «Київпастрансом» і компанією з Польщі був підписаний договір на €61 млн. На цей час ще 4 польських трамвая знаходяться в дорозі по шляху в Україну. Виробник обіцяє, що щотижня із заводських воріт виїжджатимуть і відправлятися до Києва по 4 трамвайних вагони. Нагадаємо, що найважливішою метою PESA на найближчі роки є зміцнення лідерської позиції на польському ринку. Також триватиме підготовка до значного зростання активності на закордонних ринках. У компанії зазначили, що сприймають український ринок як такий, що розвивається, і не приховують свого зацікавлення розширення на ньому своїх позицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: