fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

4City виділить 62 тис грн на соціальні проекти в Одесі

4City vydilyť 62 tys grn na sociaľni proekty v Odesi
Ресторан та міський простір 4City в Одесі розпочав прийом заявок від проектів та команд, що представляють соціальні ініціативи у місті. Заявки на фінансування можна подавати протягом місяця. А вже 21 грудня будуть відомі переможці, які отримають фінансову підтримку своєї ідеї
Restoran ta miśkyj prostir 4City v Odesi rozpočav pryjom zajavok vid proektiv ta komand, ščo predstavljajuť sociaľni iniciatyvy u misti. Zajavky na finansuvannja možna podavaty protjagom misjacja. A vže 21 grudnja buduť vidomi peremožci, jaki otrymajuť finansovu pidtrymku svojeї ideї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що важливо знати про конкурс. Міський простір 4City розпочав прийом заявок соціальних проектів для подальшого фінансування. Кожен може розповісти про свою корисну ідею, заповнивши спеціальну форму на сайті. У ній слід зазначити не лише контактні дані, але й детальний опис свого проекту. Важлива вимога — ініціатива має бути неадресною та некомерційною. Заявки прийматимуть до 6 грудня 2017 року. Як розглядатимуть заявки. Читатйте також: Олександра Ільяшенко, 4City: Хочеться, щоб наше місто стало кращим. З автором кожної ідеї працюватимуть представники окремих тематичних комітетів. Зараз їх три. Робота в конкретних напрямках сприятиме якіснішому та системнішому вирішенню міських проблем та гуртуванню однодумців, вважають організатори задуму. До складу кожного з комітетів входять досвічені проектні менеджери таких проектів, як Museum for Change, IT2School, Atom Space, Оккупай Жукова. Саме комітети куруватимуть проект від розгляду заявки до фінальної презентації перед 300 засновниками простору. Бюджет у 62 316 грн отримає той проект, якому буде надана найбільша кількість голосів. Ім’я переможця серед одеських проектів соціального спрямування буде оприлюднене 21 грудня 2017 року. Яким буде призовий фонд. Читатйте також: Завтра в Одесі 4City відкриється у тестовому режимі. Організатор 4City Артем Бородатюк зазначив, що до складу призового фонду входить 52 316 грн прибутку простору за I квартал своєї роботи, а також 10 тис грн від співзасновника простору Анатолія Кавуна. Ті проекти, які не отримають належної кількості голосів, не залишаться без підтримки. Їм нададуть менторську допомогу та залучать до інших програм сприяння проектам. Зараз відбиратимуть саме ті ініціативи та ідеї, реалізація яких не вимагатиме значних витрат часу.
Реклама 👇 Замовити

Що важливо знати про конкурс

Міський простір «4City» розпочав прийом заявок соціальних проектів для подальшого фінансування. Кожен може розповісти про свою корисну ідею, заповнивши спеціальну форму на сайті. У ній слід зазначити не лише контактні дані, але й детальний опис свого проекту. Важлива вимога — ініціатива має бути неадресною та некомерційною. Заявки прийматимуть до 6 грудня 2017 року.

Як розглядатимуть заявки

Читайте також: Олександра Ільяшенко, 4City: «Хочеться, щоб наше місто стало кращим»

З автором кожної ідеї працюватимуть представники окремих тематичних комітетів. Зараз їх три. Робота в конкретних напрямках сприятиме якіснішому та системнішому вирішенню міських проблем та гуртуванню однодумців, вважають організатори задуму. До складу кожного з комітетів входять досвічені проектні менеджери таких проектів, як «Museum for Change», «IT2School», «Atom Space», «Оккупай Жукова».

Саме комітети куруватимуть проект від розгляду заявки до фінальної презентації перед 300 засновниками простору. Бюджет у 62 316 грн отримає той проект, якому буде надана найбільша кількість голосів. Ім’я переможця серед одеських проектів соціального спрямування буде оприлюднене 21 грудня 2017 року.

Яким буде призовий фонд

Читайте також: Завтра в Одесі 4City відкриється у тестовому режимі

Організатор 4City Артем Бородатюк зазначив, що до складу призового фонду входить 52 316 грн прибутку простору за I квартал своєї роботи, а також 10 тис грн від співзасновника простору Анатолія Кавуна. Ті проекти, які не отримають належної кількості голосів, не залишаться без підтримки. Їм нададуть менторську допомогу та залучать до інших програм сприяння проектам. Зараз відбиратимуть саме ті ініціативи та ідеї, реалізація яких не вимагатиме значних витрат часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: