Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

UNIT.City та Microsoft Ukraine в партнерстві з Concepter розвиватимуть IoT-проекти

UNIT.City ta Microsoft Ukraine v partnerstvi z Concepter rozvyvatymuť IoT-proekty

У UNIT.City відбудеться серія зустрічей, присвячених розвиткові IoT-стартапів та пошуку рішень для hardware-продуктів. Підтримку також надають Microsoft Ukraine та Concepter. Перший мітап відбудеться вже 10 листопада 2017-го
U UNIT.City vidbudeťsja serija zustričej, prysvjačenyh rozvytkovi IoT-startapiv ta pošuku rišeń dlja hardware-produktiv. Pidtrymku takož nadajuť Microsoft Ukraine ta Concepter. Peršyj mitap vidbudeťsja vže 10 lystopada 2017-go
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про цикл подій UNIT.City та Microsoft Ukraine в партнерстві з компанією Сoncepter запускає технічний напрям для розвитку проектів та залученню нової експертизи IoT Boost. Запрошуємо на перші мітапи серії від провідних технічних спеціалістів галузі, які поділяться своїм досвідом та зачеплять найболючіші теми напрямку. Поговоримо про реальні кейси та практичні рішення з такими експертами як: Сергій Поплавський (Microsoft, Ukraine, co-founder IoT Lab, cпеціаліст з розробки програмнного забезпечення Windows Azure) Сергій Щербаков (СТО в Concepter) Андрій Волошин (CTO в Mobiliuz, автор та викладач курсу розробки пристроїв в TechMaker) Ігор Леонтьєв (Microsoft Azure Architect, Azure MVP, Expert DevOps в Viseo) Борис Працюк (Head of R&D engineering в Ciklum, Co-founder of startup Fino). Коли відбудуться мітапи 10.11 — UNIT.IoT Boost #1: Цифрова трансформація через IoT рішення. 21.11 — UNIT.IoT Boost #2 Hardware Product Development 08.12 — UNIT.IoT Boost #3 Хмарні IoT платформи для аналізу та візуалізації данних Про що йтиме мова На першому мітапі UNIT.IoT Boost #1 будуть розглянуті такі питання: Індустрія 4.0, про що це і до чого тут IoT? Приклади впровадження рішень у великому і малому бізнесі. Досвід IoT Лабораторії Microsoft. Все про залізо: популярні плати прототипування й готові індустріальні рішення. Популярні протоколи комунікації (BLE, ZigBee, LoRaWan, SigFox). Що і в яких випадках вибирати? Хмарні платформи для збору, зберігання, аналізу і візуалізації інформації. Типові архітектури та технічні особливості. Захист заліза від клонування, неправильного використання та травматизму. Захист хмари від злому, викрадення та підміни інформації. Від пілота до продуктиву: масове виробництво, підтримка, логістика, відмовостійкість. Спікером стане Сергій Поплавський, Microsoft, Ukraine, co-founder IoT Lab, cпеціаліст з розробки програмнного забезпечення Windows Azure. Час та дата: 10 листопада, 19:00. Локація: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 1. Під час другого мітапу говоритимуть про особливості розробки продукту від ідеї до реалізації та підтримки. В ролі спікерів виступлять Сергій Щербаков (СТО в Concepter) та Андрій Волошин (CTO в Mobiliuz, автор та викладач курсу розробки пристроїв в TechMaker). Час та дата: 21 листопада, 19:00. Третій мітап стосуватиметься таких питань: Чому при розробці IoT-рішення потрібно ретельно продумувати архітектуру. Які підводні камені можуть чекати при реальному впровадженні. Презентація кількох реальних кейсів впровадження (LPG та інші). Спікерами стануть Ігор Леонтьєв (Microsoft Azure Architect, Azure MVP, Expert DevOps в Viseo) та Борис Працюк (Head of R&D engineering в Ciklum, Co-founder of startup Fino). Час та дата: 08 грудня, 19:00.

Що варто знати про цикл подій

UNIT.City та Microsoft Ukraine в партнерстві з компанією Сoncepter запускає технічний напрям для розвитку проектів та залученню нової експертизи IoT Boost.

Запрошуємо на перші мітапи серії від провідних технічних спеціалістів галузі, які поділяться своїм досвідом та зачеплять найболючіші теми напрямку. Поговоримо про реальні кейси та практичні рішення з такими експертами як:

 • Сергій Поплавський (Microsoft, Ukraine, co-founder IoT Lab, cпеціаліст з розробки програмнного забезпечення Windows Azure)
 • Сергій Щербаков (СТО в Concepter)
 • Андрій Волошин (CTO в Mobiliuz, автор та викладач курсу розробки пристроїв в TechMaker)
 • Ігор Леонтьєв (Microsoft Azure Architect, Azure MVP, Expert DevOps в Viseo)
 • Борис Працюк (Head of R&D engineering в Ciklum, Co-founder of startup Fino).

Коли відбудуться мітапи

 • 10.11 — UNIT.IoT Boost #1: Цифрова трансформація через IoT рішення.
 • 21.11 — UNIT.IoT Boost #2 Hardware Product Development
 • 08.12 — UNIT.IoT Boost #3 Хмарні IoT платформи для аналізу та візуалізації данних

Про що йтиме мова

На першому мітапі UNIT.IoT Boost #1 будуть розглянуті такі питання:

 • Індустрія 4.0, про що це і до чого тут IoT?
 • Приклади впровадження рішень у великому і малому бізнесі. Досвід IoT Лабораторії Microsoft.
 • Все про залізо: популярні плати прототипування й готові індустріальні рішення. Популярні протоколи комунікації (BLE, ZigBee, LoRaWan, SigFox). Що і в яких випадках вибирати?
 • Хмарні платформи для збору, зберігання, аналізу і візуалізації інформації. Типові архітектури та технічні особливості.
 • Захист заліза від клонування, неправильного використання та травматизму. Захист хмари від злому, викрадення та підміни інформації.
 • Від пілота до продуктиву: масове виробництво, підтримка, логістика, відмовостійкість.

Спікером стане Сергій Поплавський, Microsoft, Ukraine, co-founder IoT Lab, cпеціаліст з розробки програмнного забезпечення Windows Azure. Час та дата: 10 листопада, 19:00. Локація: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 1.

UNIT.City та Microsoft Ukraine в партнерстві з Concepter розвиватимуть IoT-проекти

Під час другого мітапу говоритимуть про особливості розробки продукту від ідеї до реалізації та підтримки. В ролі спікерів виступлять Сергій Щербаков (СТО в Concepter) та Андрій Волошин (CTO в Mobiliuz, автор та викладач курсу розробки пристроїв в TechMaker). Час та дата: 21 листопада, 19:00.

Третій мітап стосуватиметься таких питань:

 • Чому при розробці IoT-рішення потрібно ретельно продумувати архітектуру.
 • Які підводні камені можуть чекати при реальному впровадженні.
 • Презентація кількох реальних кейсів впровадження (LPG та інші).

Спікерами стануть Ігор Леонтьєв (Microsoft Azure Architect, Azure MVP, Expert DevOps в Viseo) та Борис Працюк (Head of R&D engineering в Ciklum, Co-founder of startup Fino). Час та дата: 08 грудня, 19:00.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: