fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Тендер на 4G-ліцензії в Україні відбудеться в січні 2018 року

Tender na 4G-licenziї v Ukraїni vidbudeťsja v sični 2018 roku
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), визначить учасників тендеру на продаж 4G-ліцензій в діапазоні 2600 МГц 23 січня 2018 року, а торги відбудуться наприкінці січня 2018 року
Nacionaľna komisija, ščo zdijsnjuje deržavne reguljuvannja u sferi zv'jazku ta informatyzaciї (NKRZI), vyznačyť učasnykiv tenderu na prodaž 4G-licenzij v diapazoni 2600 MGc 23 sičnja 2018 roku, a torgy vidbuduťsja naprykinci sičnja 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Претенденти на участь у тендері на 4G-ліцензії зможуть подати всі необхідні документи до НКРЗІ з 13 листопада по 22 грудня 2017 року включно. Що відомо про тендер на 4G-ліцензії. 22 вересня 2017 року НКРЗІ завершила підготовку нормативно-правових актів для впровадження в Україні мобільного звязку 4G. До 10 листопада цього року на веб-сторінці та в офіційному бюлетені НКРЗІ буде опубліковано оголошення про проведення тендеру та його умов. Вони мають гарантувати дотримання основного принципу забезпечення рівних умов отримання радіочастотного ресурсу України на прозорих і недискримінаційних засадах. У прес-службі зазначили, що тендер буде проходити на відкритій і прозорій основі шляхом проведення торгів. Раніше повідомлялося, що бюджет України має отримати визначні суми від впровадження нового телеком-стандарту. Початкова вартість ліцензії на продаж обумовлювалася — 6,3 млрд грн.
Реклама 👇 Замовити

Претенденти на участь у тендері на 4G-ліцензії зможуть подати всі необхідні документи до НКРЗІ з 13 листопада по 22 грудня 2017 року включно.

Що відомо про тендер на 4G-ліцензії

22 вересня 2017 року НКРЗІ завершила підготовку нормативно-правових актів для впровадження в Україні мобільного зв’язку 4G. До 10 листопада цього року на веб-сторінці та в офіційному бюлетені НКРЗІ буде опубліковано оголошення про проведення тендеру та його умов. Вони мають гарантувати дотримання основного принципу забезпечення рівних умов отримання радіочастотного ресурсу України на прозорих і недискримінаційних засадах. У прес-службі зазначили, що тендер буде проходити на відкритій і прозорій основі шляхом проведення торгів. Раніше повідомлялося, що бюджет України має отримати визначні суми від впровадженняТендер на 4G-ліцензії в Україні відбудеться в січні 2018 року 14G принесе Україні мільярдні прибутки від ліцензій нового телеком-стандарту. Початкова вартість ліцензії на продаж обумовлювалася — 6,3 млрд грн.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: