Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Співачка Бйорк випустить новий альбом із інтегрованим blockchain

Spivačka Bjork vypustyť novyj aľbom iz integrovanym blockchain

Криптотехнології дісталися не лише сфери платежів чи операцій із електронними документами. Співачка Бйорк повертається на велику музичну сцену із новим альбомом 24 листопада. Відмінність новинки — у використанні blockchain як складової альбому
Kryptotehnologiї distalysja ne lyše sfery plateživ čy operacij iz elektronnymy dokumentamy. Spivačka Bjork povertajeťsja na velyku muzyčnu scenu iz novym aľbomom 24 lystopada. Vidminnisť novynky — u vykorystanni blockchain jak skladovoї aľbomu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про колаборацію співачки та криптостартапу. Співачка Бйорк (Björk) випустить 10-й альбом за понад 40 років своєї кар’єри. Цього разу відмінністю добірки музичних творів стане використання blockchain, реалізоване у співпраці із британським стартапом Blockpool. Прихильники співачки зможуть придбати альбом за криптовалюти (включаючи популярні Bitcoin та Ethereum). Але для слухачів, які замовлять альбом у період попереднього продажу, передбачено ще одну можливість. Замовлення із офіційного сайту дасть слухачеві винагороду у вигляді так званих аудіокоїнів (Audio Coins). Як працюватимуть аудіокоїни Бйорк . За ці цифрові монети можна буде придбати лімітовані видання музичних альбомів. Їх також можна буде заробити за поширення матеріалів через соціальні мережі та за взаємодію із медіаконтентом в складі альбому. Це цілком легальна діюча криптовалюта, яка працює із криптогаманцями. Згідно з інформацією видання Musically, покупці альбому Бйорк отримають 100 аудіокоїнів (еквівалент приблизно $0,20), але згодом зможуть збільшити цю суму. За словами CEO Blockpool Кевіна Бейкона (Kevin Bacon), мета такого рішення — не просто упіймати хайп на хвилі популярності криптовалют, а використати blockchain та криптотехнології у тій сфері, де до цього їх ніхто не використовував. Саме тому стартап погодився на незвичайну ідею від команди співачки.

Що варто знати про колаборацію співачки та криптостартапу

Співачка Бйорк (Björk) випустить 10-й альбом за понад 40 років своєї кар’єри. Цього разу відмінністю добірки музичних творів стане використання blockchain, реалізоване у співпраці із британським стартапом Blockpool.

Прихильники співачки зможуть придбати альбом за криптовалюти (включаючи популярні Bitcoin та Ethereum). Але для слухачів, які замовлять альбом у період попереднього продажу, передбачено ще одну можливість. Замовлення із офіційного сайту дасть слухачеві винагороду у вигляді так званих «аудіокоїнів» (Audio Coins).

Як працюватимуть «аудіокоїни Бйорк» 

За ці цифрові монети можна буде придбати лімітовані видання музичних альбомів. Їх також можна буде «заробити» за поширення матеріалів через соціальні мережі та за взаємодію із медіаконтентом в складі альбому. Це цілком легальна діюча криптовалюта, яка працює із криптогаманцями.

Згідно з інформацією видання Musically, покупці альбому Бйорк отримають 100 аудіокоїнів (еквівалент приблизно $0,20), але згодом зможуть збільшити цю суму.

За словами CEO Blockpool Кевіна Бейкона (Kevin Bacon), мета такого рішення — не просто «упіймати хайп» на хвилі популярності криптовалют, а використати blockchain та криптотехнології у тій сфері, де до цього їх ніхто не використовував. Саме тому стартап погодився на незвичайну ідею від команди співачки.

Джерело: TNW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: