fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запровадили SMS-оповіщення

U Kyjevi zaprovadyly SMS-opoviščennja
У столиці запрацювала система мобільних сповіщень про надзвичайні ситуації. Абоненти мобільного зв’язку отримуватимуть повідомлення про радіус і зміст події
U stolyci zapracjuvala systema mobiľnyh spoviščeń pro nadzvyčajni sytuaciї. Abonenty mobiľnogo zv’jazku otrymuvatymuť povidomlennja pro radius i zmist podiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Систему оповіщення презентували в рамках Форуму Kyiv Smart City 2017. Кияни будуть отримувати текстові повідомлення у форматі SMS про надзвичайні ситуації чи події у місті, аби мати змогу завчасно планувати свій маршрут. Що відомо про систему SMS-оповіщення. Ідея впровадження такої системи виникла ще в жовтні 2015 року — тоді в мерії столиці розповіли про тестування системи SMS-оповіщень. За рік, в жовтні 2016-го, український уряд схвалив старт проекту. Наразі відомо, що систему впроваджена КМДА у співробітництві з оператором Київстар, її технічний супровід забезпечують Департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство Інформатика. Раніше ми повідомляли вам про наміри запуску українського аналогу AMBER Alert. AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року. Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити.
Реклама 👇 Замовити

Систему оповіщення презентували в рамках Форуму Kyiv Smart City 2017. Кияни будуть отримувати текстові повідомлення у форматі SMS про надзвичайні ситуації чи події у місті, аби мати змогу завчасно планувати свій маршрут.

Що відомо про систему SMS-оповіщення

Ідея впровадження такої системи виникла ще в жовтні 2015 року — тоді в мерії столиці розповіли про тестування системи SMS-оповіщень. За рік, в жовтні 2016-го, український уряд схвалив старт проекту. Наразі відомо, що систему впроваджена КМДА у співробітництві з оператором «Київстар», її технічний супровід забезпечують Департамент інформаційно-комунікаційних технологій та комунальне підприємство «Інформатика».

Раніше ми повідомляли вам про наміри запускуУ Києві запровадили SMS-оповіщення 1В Україні запускається аналог Amber Alert українського аналогу AMBER Alert. AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року. Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити.

У Києві запровадили SMS-оповіщення 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: