fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Економісти позитивно оцінюють повернення України на міжнародний ринок капіталу

Ekonomisty pozytyvno ocinjujuť povernennja Ukraїny na mižnarodnyj rynok kapitalu
У Києві відбувся VIII Український інвестиційний форум, організований CFA Society Ukraine за підтримки Інституту CFA. Під час заходу в рамках низки дискусій провідні економісти та представники владних українських та міжнародних структур схвально оцінили макроекономічні зміни та міжнародний потенціал української економіки
U Kyjevi vidbuvsja VIII Ukraїnśkyj investycijnyj forum, organizovanyj CFA Society Ukraine za pidtrymky Instytutu CFA. Pid čas zahodu v ramkah nyzky dyskusij providni ekonomisty ta predstavnyky vladnyh ukraїnśkyh ta mižnarodnyh struktur shvaľno ocinyly makroekonomični zminy ta mižnarodnyj potencial ukraїnśkoї ekonomiky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повернення на ринок євробондів. У вересні 2017-го Україна після тривалої перерви повернулася на ринки капіталу, розмістивши 15-річні єврооблігації на $3 млрд із прибутковістю 7,375%. Проте представник українського Нацбанку Дмитро Сологуб вважає, що це не стане достатнім приводом, аби відмовитися від програм фінансової співпраці з Міжнародним валютним фондом. Керуючий директор ICU Макар ПасенюкМакар Пасенюк зазначив, що ставки за євробондами виявилися в більшій мірі вигідними для країни, ніж для інвесторів. Він також припустив, що можливе поліпшення кредитного рейтингу України у 2018 році принесе зниження ставок за 10-річними євробондами країни з 7% до 6-6,5%. Чи зберігається інфляційна загроза. Читатйте також: НБУ покращив прогнози щодо інфляції та економічного зростання в Україні. Постійний представник МВФ в Україні також заявив, що прискоренню економічного зростання сприятимуть, серед іншого, скорочення інфляції та боротьба з корупцією. Саме остання спричиняє уповільнення економічного зростання та реформ. За словами заступника голови НБУ Дмитра Сологуба, центробанк мав можливість стримувати ціни, але враховував наявне економічне зростання — тому рівень інфляції лише незначно перевищив очікування. Як вплинуть призначення за кордоном на показники міжнародного фінансового ринку. Президент США Дональд Трамп у четвер, 2 листопада, призначив на посаду глави ФРС 64-річного Джерома Пауелла. Під час Форуму в Києві пристуні представники ділових та управлінських кіл охарактеризували цю кандидатуру як представника консервативного економічного блоку. Відповідним чином це відіб’ється і на показниках ринку фінансових запозичень. У НБУ вже знають, чим відповісти на очікуване посилення монетарної політики США. Це, за словами Сологуба, — продовження програм співпраці з МВФ та проведення й надалі структурних реформ економіки. Для України на вартість запозичень впливатимуть дві речі: підвищення базової ставки в США, а з іншого боку – зниження додаткового ризику в Україні. Макар Пасенюк. керуючий директор ICU.
Реклама 👇 Замовити

Повернення на ринок євробондів

У вересні 2017-го Україна після тривалої перерви повернулася на ринки капіталу, розмістивши 15-річні єврооблігації на $3 млрд із прибутковістю 7,375%. Проте представник українського Нацбанку Дмитро Сологуб вважає, що це не стане достатнім приводом, аби відмовитися від програм фінансової співпраці з Міжнародним валютним фондом.
Керуючий директор ICU Макар ПасенюкМакар Пасенюк зазначив, що ставки за євробондами виявилися в більшій мірі вигідними для країни, ніж для інвесторів. Він також припустив, що можливе поліпшення кредитного рейтингу України у 2018 році принесе зниження ставок за 10-річними євробондами країни з 7% до 6-6,5%.

Чи зберігається інфляційна загроза

Читайте також: НБУ покращив прогнози щодо інфляції та економічного зростання в Україні

Постійний представник МВФ в Україні також заявив, що прискоренню економічного зростання сприятимуть, серед іншого, скорочення інфляції та боротьба з корупцією. Саме остання спричиняє уповільнення економічного зростання та реформ. За словами заступника голови НБУ Дмитра Сологуба, центробанк мав можливість стримувати ціни, але враховував наявне економічне зростання — тому рівень інфляції лише незначно перевищив очікування.

Як вплинуть призначення за кордоном на показники міжнародного фінансового ринку

Президент США Дональд Трамп у четвер, 2 листопада, призначив на посаду глави ФРС 64-річного Джерома Пауелла. Під час Форуму в Києві пристуні представники ділових та управлінських кіл охарактеризували цю кандидатуру як представника консервативного економічного блоку. Відповідним чином це відіб’ється і на показниках ринку фінансових запозичень. У НБУ вже знають, чим відповісти на очікуване посилення монетарної політики США. Це, за словами Сологуба, — продовження програм співпраці з МВФ та проведення й надалі структурних реформ економіки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Для України на вартість запозичень впливатимуть дві речі: підвищення базової ставки в США, а з іншого боку – зниження додаткового ризику в Україні

Макар Пасенюк, керуючий директор ICU

Джерело: mind

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: