fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів

U Lvovi rozrobyly dodatok, ščo vyznačaje riveń znań studentiv
Навесні 2017 року НУ «Львівська Політехніка» оголошував конкурс на винахід додатка, який допоміг би викладачам отримувати належний зворотний зв’язок від студентів. Переможцю пообіцяли 10 тис грн. Отримані за перемогу кошти витратили доволі практично – на оплату серверів та хостингу
Navesni 2017 roku NU «Lvivśka Politehnika» ogološuvav konkurs na vynahid dodatka, jakyj dopomig by vykladačam otrymuvaty naležnyj zvorotnyj zv’jazok vid studentiv. Peremožcju poobicjaly 10 tys grn. Otrymani za peremogu košty vytratyly dovoli praktyčno – na oplatu serveriv ta hostyngu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасниками конкурсу стали 7 команд, про до фіналу дійшло лише 3 групи розробників. Щоби розробити додаток, студентам давалось 2 місяці. За цей час продумати треба було все – від головної ідеї до функцій, зручності та дизайну. Що пропонує додаток-переможець Clickers. Clickers — це те, що у режимі реального часу викладач лише у кілька кліків, без подвійних листочків і довгих перевірянь контрольних, одразу ж може дізнатись реальний рівень знань студентів. Розробка дозволяє зібрати статистичні дані, щоб зрозуміти, який рівень знань студентів загалом, а також інформацію про те, як відповів кожен конкретний студент. Є у додатку і окрема приємна функція для студентів – анонімні коментарі. Тепер студенти можуть чесно написати, що вони думають про рівень викладання педагога, і не боятись, що через їхню думку викладач буде упередженим і це вплине на оцінки. Додаткові матеріали у додатку також можна завантажити. Студент просто натискає на кнопку і переходить до усіх матеріалів, які йому хоче подати викладач, і одразу ж переглядає або завантажує те, що йому потрібно. Нагадаємо також, що запорізькі школярки розробили додаток і потрапили на Technovation в США. Розробка AirNear моніторить рівень забрудненості повітря в місті. Це дуже нагадує тестування на ЗНО. Є запитання, є декілька варіантів відповіді. Викладач оголошує, що зараз у додатку з’явиться запитання. Студент має обмежену кількість часу, щоб відповісти. І одразу видно загальну картину знань.. Людмила Гелетій. студентка, розробниця.
Реклама 👇 Замовити

Учасниками конкурсу стали 7 команд, про до фіналу дійшло лише 3 групи розробників. Щоби розробити додаток, студентам давалось 2 місяці. За цей час продумати треба було все – від головної ідеї до функцій, зручності та дизайну.

Що пропонує додаток-переможець Clickers

Clickers — це те, що у режимі реального часу викладач лише у кілька «кліків», без подвійних листочків і довгих перевірянь контрольних, одразу ж може дізнатись реальний рівень знань студентів. Розробка дозволяє зібрати статистичні дані, щоб зрозуміти, який рівень знань студентів загалом, а також інформацію про те, як відповів кожен конкретний студент. Є у додатку і окрема приємна функція для студентів – анонімні коментарі. Тепер студенти можуть чесно написати, що вони думають про рівень викладання педагога, і не боятись, що через їхню думку викладач буде упередженим і це вплине на оцінки. Додаткові матеріали у додатку також можна завантажити. Студент просто натискає на кнопку і переходить до усіх матеріалів, які йому хоче подати викладач, і одразу ж переглядає або завантажує те, що йому потрібно.

Нагадаємо також, що запорізькі школярки розробилиУ Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів 1Запорізькі школярки розробили додаток і потрапили на Technovation в США додаток і потрапили на Technovation в США. Розробка AirNear моніторить рівень забрудненості повітря в місті.

Це дуже нагадує тестування на ЗНО. Є запитання, є декілька варіантів відповіді. Викладач оголошує, що зараз у додатку з’явиться запитання. Студент має обмежену кількість часу, щоб відповісти. І одразу видно загальну картину знань.

Людмила Гелетій, студентка, розробниця

У Львові розробили додаток, що визначає рівень знань студентів 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: