fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

1 млн на добу — у ДФС розповіли про роботу з електронною звітністю

1 mln na dobu — u DFS rozpovily pro robotu z elektronnoju zvitnistju
Очільниця Департаменту обслуговування платників ДФС Наталія Калєніченко оприлюднила основні показники діяльності Державної фіскальної служби України в сфері електронного документообігу та напрацювань послуг в напрямку електронного урядування
Očiľnycja Departamentu obslugovuvannja platnykiv DFS Natalija Kaljeničenko opryljudnyla osnovni pokaznyky dijaľnosti Deržavnoї fiskaľnoї služby Ukraїny v sferi elektronnogo dokumentoobigu ta napracjuvań poslug v naprjamku elektronnogo urjaduvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які ключові показники роботи ДФС з електронними звітами. У середньому за добу ДФС приймає та опрацьовує в електронному вигляді понад 1 млн електронних документів, за 1 сек — близько 50-100 документів. Найбільше навантаження на електронні сервіси фіскалів припадає в дні граничних термінів подання звітності. Одним з першочергових завдань для Держслужби є розвиток електронного кабінету платника податків. Чи популярні електронні податкові та звітні послуги у наших співгромадян. Станом на 26 жовтня 2017 року сервісами відкритої та приватної частини Електронного кабінету платника податків скористалися понад 9,3 млн осіб. При цьомубуло зафіксовано близько 20 тис одночасних сесій користувачів (в дні граничних термінів подання звітності та/або реєстрації податкових накладних). Постійними користувачами приватної частини Електронного кабінету платника є 220 тис юридичних осіб та понад 350 тис фізичних осіб-підприємців. Кількість громадян, які користуються приватною частиною, постійно зростає та складає близько 150 тис українців. Станом на кінець жовтня поточного року через Електронний кабінет подано 3+ млн різного типу документів, не враховуючи податкові та акцизні накладні. Відомство і надалі обіцяє працювати над удосконаленням електронного документообігу. Раніше ми вам розповідали про те, що в Україні розроблено та запущено електронну форму звітності для рибних господарств.
Реклама 👇 Замовити

Які ключові показники роботи ДФС з електронними звітами

У середньому за добу ДФС приймає та опрацьовує в електронному вигляді понад 1 млн електронних документів, за 1 сек — близько 50-100 документів. Найбільше навантаження на електронні сервіси «фіскалів» припадає в дні граничних термінів подання звітності. Одним з першочергових завдань для Держслужби є розвиток електронного кабінету платника податків.

Чи популярні електронні податкові та звітні послуги у наших співгромадян

Станом на 26 жовтня 2017 року сервісами відкритої та приватної частини Електронного кабінету платника податків скористалися понад 9,3 млн осіб. При цьомубуло зафіксовано близько 20 тис одночасних сесій користувачів (в дні граничних термінів подання звітності та/або реєстрації податкових накладних).

Постійними користувачами приватної частини Електронного кабінету платника є 220 тис юридичних осіб та понад 350 тис фізичних осіб-підприємців. Кількість громадян, які користуються приватною частиною, постійно зростає та складає близько 150 тис українців.

Станом на кінець жовтня поточного року через Електронний кабінет подано 3+ млн різного типу документів, не враховуючи податкові та акцизні накладні. Відомство і надалі обіцяє працювати над удосконаленням електронного документообігу.

Раніше ми вам розповідали про те, що в Україні розроблено та запущено електронну форму звітності для рибних господарств1 млн на добу — у ДФС розповіли про роботу з електронною звітністю 1В Україні розробили електронну систему звітності про вилов риби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: