fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального шукача багажу

Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ» zapustyv virtuaľnogo šukača bagažu
Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального детектива «Пана Шукача» — він допомагатиме пасажирам, у багажі яких хтось порсався, або ж валізи взагалі зникли
Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ» zapustyv virtuaľnogo detektyva «Pana Šukača» — vin dopomagatyme pasažyram, u bagaži jakyh htoś porsavsja, abo ž valizy vzagali znykly
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На летовищі закликають повідомляти про випадки втручання до багажу. Про втручання сторонніх осіб у багаж просять повідомляти за гарячими слідами. Це можна зробити на сторінці у Facebook, через Службу розслідування — (073) 7-702-702, [email protected], Skype anti-theft-kbp. Як відбуватиметься пошук багажу. На теперішній час, розслідуванням крадіжок на підприємстві займається вже два детективи. Три справи розкрито та передано до поліції. В двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Детальне розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (занадто запізніле) звернення пасажирів. Пан Шукач постійно чергуватиме на захисті інтересів пасажирів. В аеропорту повідомляють, що він готовий одразу ж відпрацювати прикрі випадки втручання до валіз. Головне — не зволікати із зверненням за допомогою. Раніше ми розповідали вам про туристичні стартапи для тих, хто рушає на відпочинок.
03.11.2017,11:51
0
Pixabay, СС
Реклама 👇 Замовити

На летовищі закликають повідомляти про випадки втручання до багажу. Про втручання сторонніх осіб у багаж просять повідомляти за «гарячими слідами». Це можна зробити на сторінці у Facebook, через Службу розслідування — (073) 7-702-702, [email protected], Skype anti-theft-kbp.

Як відбуватиметься пошук багажу

На теперішній час, розслідуванням крадіжок на підприємстві займається вже два детективи. Три справи розкрито та передано до поліції. В двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Детальне розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (занадто запізніле) звернення пасажирів. Пан Шукач постійно чергуватиме на захисті інтересів пасажирів. В аеропорту повідомляють, що він готовий одразу ж відпрацювати прикрі випадки втручання до валіз. Головне — не зволікати із зверненням за допомогою.

Раніше ми розповідали вам про туристичні стартапиМіжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального шукача багажу 1Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb для тих, хто рушає на відпочинок.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального шукача багажу 2

Джерело: TCH.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: