Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального шукача багажу

Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ» zapustyv virtuaľnogo šukača bagažu

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального детектива «Пана Шукача» — він допомагатиме пасажирам, у багажі яких хтось порсався, або ж валізи взагалі зникли
Mižnarodnyj aeroport «Boryspiľ» zapustyv virtuaľnogo detektyva «Pana Šukača» — vin dopomagatyme pasažyram, u bagaži jakyh htoś porsavsja, abo ž valizy vzagali znykly
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На летовищі закликають повідомляти про випадки втручання до багажу. Про втручання сторонніх осіб у багаж просять повідомляти за гарячими слідами. Це можна зробити на сторінці у Facebook, через Службу розслідування — (073) 7-702-702, [email protected], Skype anti-theft-kbp. Як відбуватиметься пошук багажу. На теперішній час, розслідуванням крадіжок на підприємстві займається вже два детективи. Три справи розкрито та передано до поліції. В двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Детальне розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (занадто запізніле) звернення пасажирів. Пан Шукач постійно чергуватиме на захисті інтересів пасажирів. В аеропорту повідомляють, що він готовий одразу ж відпрацювати прикрі випадки втручання до валіз. Головне — не зволікати із зверненням за допомогою. Раніше ми розповідали вам про туристичні стартапи для тих, хто рушає на відпочинок.
03.11.2017,11:51
0
Pixabay, СС

На летовищі закликають повідомляти про випадки втручання до багажу. Про втручання сторонніх осіб у багаж просять повідомляти за «гарячими слідами». Це можна зробити на сторінці у Facebook, через Службу розслідування — (073) 7-702-702, [email protected], Skype anti-theft-kbp.

Як відбуватиметься пошук багажу

На теперішній час, розслідуванням крадіжок на підприємстві займається вже два детективи. Три справи розкрито та передано до поліції. В двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Детальне розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (занадто запізніле) звернення пасажирів. Пан Шукач постійно чергуватиме на захисті інтересів пасажирів. В аеропорту повідомляють, що він готовий одразу ж відпрацювати прикрі випадки втручання до валіз. Головне — не зволікати із зверненням за допомогою.

Раніше ми розповідали вам про туристичні стартапи для тих, хто рушає на відпочинок.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» запустив віртуального шукача багажу 1

Джерело: TCH.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: