fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ запропонує відкриття банківського рахунку онлайн

NBU zaproponuje vidkryttja bankivśkogo rahunku onlajn
Нацбанк України готує низку змін, завдяки яким відкриття банківських рахунків в Україні відбуватиметься онлайн і за короткий проміжок часу, без потреби відвідувати відділення чи заповнювати паперові форми і договори
Nacbank Ukraїny gotuje nyzku zmin, zavdjaky jakym vidkryttja bankivśkyh rahunkiv v Ukraїni vidbuvatymeťsja onlajn i za korotkyj promižok času, bez potreby vidviduvaty viddilennja čy zapovnjuvaty paperovi formy i dogovory
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У чому полягає нова ініціатива фінрегулятора. Станом на осінь 2017 року більшість банків в Україні вимагають для відкриття рахунку надання копій паперових документів, особисті дані та видають договір чи відкривають користування банківським продуктом після того, як клієнт відвідає відділення особисто. В НБУ пропонують для вже чинних клієнтів будь-яких банків надати можливість відкриття нових рахунків в будь-якому банку простим заповненням онлайн-форми. Загальна процедура триватиме декілька хвилин. Як працюватиме ця онлайн-технологія. З технічної точки зору це працюватиме як комбінація BankID, звернення до держреєстрів за інформацією про користувача та використанням технології електронного цифрового підпису. Надані через форму реєстраційні дані та електронний цифровий підпис будуть передані до держреєстру. Після валідації клієнт отримуватиме підтвердження чи відмову у відкритті рахунку. Жодних відвідин відділення із документами та додаткових витрат часу. Коли українці зможуть скористатися нововведенням. Поки що представники Нацбанку не називають конкретних строків запуску нової можливості. Крім того, спочатку треба буде прийняти низку законодавчих актів та постанов, які дадуть змогу реалізувати усі ці зміни. Механізм онлайн-відкриття рахунків не стане обов’язковим для банків, а лише рекомендованим. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про зміни, ініційовані НБУ щодо фінансового законодавства.
Реклама 👇 Замовити

У чому полягає нова ініціатива фінрегулятора

Станом на осінь 2017 року більшість банків в Україні вимагають для відкриття рахунку надання копій паперових документів, особисті дані та видають договір чи відкривають користування банківським продуктом після того, як клієнт відвідає відділення особисто. В НБУ пропонують для вже чинних клієнтів будь-яких банків надати можливість відкриття нових рахунків в будь-якому банку простим заповненням онлайн-форми. Загальна процедура триватиме декілька хвилин.

Як працюватиме ця онлайн-технологія

З технічної точки зору це працюватиме як комбінація BankID, звернення до держреєстрів за інформацією про користувача та використанням технології електронного цифрового підпису. Надані через форму реєстраційні дані та електронний цифровий підпис будуть передані до держреєстру. Після валідації клієнт отримуватиме підтвердження чи відмову у відкритті рахунку. Жодних відвідин відділення із документами та додаткових витрат часу.

Коли українці зможуть скористатися нововведенням

Поки що представники Нацбанку не називають конкретних строків запуску нової можливості. Крім того, спочатку треба буде прийняти низку законодавчих актів та постанов, які дадуть змогу реалізувати усі ці зміни. Механізм онлайн-відкриття рахунків не стане обов’язковим для банків, а лише рекомендованим.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про зміниНБУ запропонує відкриття банківського рахунку онлайн 1НБУ продовжує дерегуляцію валютного ринку, ініційовані НБУ щодо фінансового законодавства.

Джерело: AIN.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: