fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український сервіс покращує фото через нейромережу

Ukraїnśkyj servis pokraščuje foto čerez nejromerežu
Стартап Let’s Enhance запустив онлайн-сервіс letsenhance.io, поліпшує якість фотографій за допомогою штучного інтелекту
Startap Let’s Enhance zapustyv onlajn-servis letsenhance.io, polipšuje jakisť fotografij za dopomogoju štučnogo intelektu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс дозволяє наближати окремі ділянки знімків і покращувати фотографії в цілому. При цьому якість не страждає. Як працює сервіс. Розробники використовували технологію машинного навчання super-resolution, за якою нейромережа відновлює деталі, а також зберігає чіткі лінії і контури об’єктів, спираючись на свої знання про типових об’єктах і текстурах в реальному світі. Система вміє прибирати JPEG-артефакти і вчетверо збільшує роздільну здатність знімка. Також система може домалювати об’єкти по мірі необхідності. Раніше ми розповідали вам про те, як нейромережі змінюють наше життя. Кожна людина, що знімає на цифрову камеру, стикається з проблемою появи помітних пікселів при наближенні. Частково цю проблему вирішує бікубічна інтерполяція. Ми ж використовуємо нейронні мережі і машинне навчання.. . .
Реклама 👇 Замовити

Сервіс дозволяє «наближати» окремі ділянки знімків і покращувати фотографії в цілому. При цьому якість не страждає.

Як працює сервіс

Розробники використовували технологію машинного навчання super-resolution, за якою нейромережа відновлює деталі, а також зберігає чіткі лінії і контури об’єктів, спираючись на свої знання про типових об’єктах і текстурах в реальному світі. Система вміє прибирати JPEG-артефакти і вчетверо збільшує роздільну здатність знімка. Також система може домалювати об’єкти по мірі необхідності.

Раніше ми розповідали вам про те, як нейромережі змінюютьУкраїнський сервіс покращує фото через нейромережу 1Як cервіс перекладів Facebook намагається здолати мовні бар’єри наше життя.

Український сервіс покращує фото через нейромережу 2

Кожна людина, що знімає на цифрову камеру, стикається з проблемою появи помітних пікселів при наближенні. Частково цю проблему вирішує бікубічна інтерполяція. Ми ж використовуємо нейронні мережі і машинне навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: