fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Польська газова компанія PGNiG зберігатиме блакитне паливо в Україні

Poľśka gazova kompanija PGNiG zberigatyme blakytne palyvo v Ukraїni
PGNiG розраховує вдвічі збільшити експорт газу до України в 2017 році порівняно з 2016 роком, коли компанія поставила 370 млн м³ газу
PGNiG rozrahovuje vdviči zbiľšyty eksport gazu do Ukraїny v 2017 roci porivnjano z 2016 rokom, koly kompanija postavyla 370 mln m³ gazu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий контракт дозволить польській компанії використовувати підземні газосховища, розташовані в Україні. Угода надає PGNiG додаткові можливості для розвитку своєї діяльності в галузі торгівлі природним газом на українському ринку. Умови угоди з PGNiG. В середині жовтня компанія підписала угоду з Укртрансгазом про транспортування газу по українській ГТС. Цьогоріч польська компанія планує продати в Україну загалом 800 млн м³ газу. У 2016 році Україна імпортувала 11,1 млрд м³ газу тільки з ЄС. Таким чином, купуючи газ на європейському ринку, Україна почала співпрацювати з багатьма газовими (видобувними) компаніями, такими як норвезька Statoil або польська PGNiG, а також компаніями-трейдерами, наприклад Trafigura. Також міжнародний трейдер DufEnergy зі Швейцарії заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. Фірма називається DufEnergy Ukraine — і як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, вона базується у Києві і почала діяльність з кінця квітня 2017 року. Нагадаємо, що на Львівщині відбулося відкриття нового Бистрицького газового родовища. Запаси родовища, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, оцінюють в 600 млн м³. Добовий видобуток з 2х свердловин очікують в розмірі 70 тис м³. Звідси постачатимуть природний газ на великі промислові підприємства по території всієї України. На сьогодні оплата за сховища газу на українському ринку є на дуже привабливому рівні. Тому ми бачимо потенціал їх використання з врахуванням розвитку продажу газу в Україні.. Мацей Возняк. заступник голови PGNiG.
Реклама 👇 Замовити

Новий контракт дозволить польській компанії використовувати підземні газосховища, розташовані в Україні. Угода надає PGNiG додаткові можливості для розвитку своєї діяльності в галузі торгівлі природним газом на українському ринку.

Умови угоди з PGNiG

В середині жовтня компанія підписала угоду з «Укртрансгазом» про транспортування газу по українській ГТС. Цьогоріч польська компанія планує продати в Україну загалом 800 млн м³ газу. У 2016 році Україна імпортувала 11,1 млрд м³ газу тільки з ЄС. Таким чином, купуючи газ на європейському ринку, Україна почала співпрацювати з багатьма газовими (видобувними) компаніями, такими як норвезька Statoil або польська PGNiG, а також компаніями-трейдерамиПольська газова компанія PGNiG зберігатиме блакитне паливо в Україні 1Одразу 2 міжнародних паливних трейдери вийшли на український ринок, наприклад Trafigura. Також міжнародний трейдер DufEnergy зі Швейцарії заснував в Україні свою дочірню компанію для торгівлі природним газом та іншими енергоресурсами. Фірма називається DufEnergy Ukraine — і як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, вона базується у Києві і почала діяльність з кінця квітня 2017 року.

Нагадаємо, що на Львівщині відбулося відкриття нового Бистрицького газового родовища. Запаси родовища, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, оцінюють в 600 млн м³. Добовий видобуток з 2х свердловин очікують в розмірі 70 тис м³. Звідси постачатимуть природний газ на великі промислові підприємства по території всієї України.

На сьогодні оплата за сховища газу на українському ринку є на дуже привабливому рівні. Тому ми бачимо потенціал їх використання з врахуванням розвитку продажу газу в Україні.

Мацей Возняк, заступник голови PGNiG

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: