fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Лого Євробачення-2017 принесло Україні світову нагороду

Logo Jevrobačennja-2017 pryneslo Ukraїni svitovu nagorodu
Українські рекламні агенції Banda та Republique отримали головну нагороду на всесвітньому дизайнерському конкурсі Red Dot Award
Ukraїnśki reklamni agenciї Banda ta Republique otrymaly golovnu nagorodu na vsesvitńomu dyzajnerśkomu konkursi Red Dot Award
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На церемонії нагородження у Берліні вручили п’ять нагрод Red Dot Grand Prix – одну з них заслужив тандем українських рекламників. Айдентику Євробачення-2017 з намистом створила українска агенція Banda Agency та дизайн-студія Republique.  Про конкурс Red Dot Award. Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну. Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатні досягнення у дизайні. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну. Номінація проводиться у 3-х категоріях: Промисловий дизайн; Комунікаційний дизайн; Концептуальний дизайн. Друга поспіль нагорода для Banda Agency. Нагадаємо, що ребрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award. Автором нового логотипу ВДНГ також стало рекламне агентство Banda Agency. Рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території комплексу, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.
Реклама 👇 Замовити

На церемонії нагородження у Берліні вручили п’ять нагрод Red Dot Grand Prix – одну з них заслужив тандем українських рекламників. Айдентику Євробачення-2017 з «намистом» створила українска агенція Banda Agency та дизайн-студія Republique. 

Про конкурс Red Dot Award

Red Dot Design Award — щорічна нагорода у галузі дизайну. Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатні досягнення у дизайні. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну. Номінація проводиться у 3-х категоріях:

  • Промисловий дизайн;
  • Комунікаційний дизайн;
  • Концептуальний дизайн.

Друга поспіль нагорода для Banda Agency

Нагадаємо, що ребрендингЛого Євробачення-2017 принесло Україні світову нагороду 1Ребрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award. Автором нового логотипу ВДНГ також стало рекламне агентство Banda Agency. Рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території комплексу, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.

Джерело: The Village

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: