fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні відкрили нове газове родовище

V Ukraїni vidkryly nove gazove rodovyšče
Поблизу села Городківка Дрогобицького району відбулося відкриття нового Бистрицького газового родовища. Це сталося в рамках XVII Міжнародного економічного форуму, який проходив у Львові
Poblyzu sela Gorodkivka Drogobyćkogo rajonu vidbulosja vidkryttja novogo Bystryćkogo gazovogo rodovyšča. Ce stalosja v ramkah XVII Mižnarodnogo ekonomičnogo forumu, jakyj prohodyv u Lvovi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Родовище, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, оцінюють в 600 млн м³. Добовий видобуток з 2х свердловин очікують в розмірі 70 тис м³. Звідси постачатимуть природний газ на великі промислові підприємства по території всієї України. Як працюватиме родовище. У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис м³ на добу. Наразі загальний обсяг інвестицій, який дозволив відкрити родовище, склав 95 млн грн. Раніше ми розповідали вам про плани розвитку альтернативної енергетики в Україні. Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, у розвиток регіону. І громадськість, і представники бізнесу кажуть про позитивний інвестиційний клімат в області. Ті договори, меморандуми, які були підписані в рамках форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще будуть інвестовані мільйони у.о.. Ростислав Замлинський. перший заступник голови ЛОДА.

Родовище, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт, оцінюють в 600 млн м³. Добовий видобуток з 2х свердловин очікують в розмірі 70 тис м³. Звідси постачатимуть природний газ на великі промислові підприємства по території всієї України.

Як працюватиме родовище

У наступному році планується продовження пошукових робіт, буріння 4-х розвідувальних свердловин і збільшення добового видобутку до 150-200 тис м³ на добу. Наразі загальний обсяг інвестицій, який дозволив відкрити родовище, склав 95 млн грн.

Раніше ми розповідали вам про плани розвиткуВ Україні відкрили нове газове родовище 1UDP Renewables будуватиме об’єкти відновлювальної енергетики в Україні альтернативної енергетики в Україні.

Це чергова цеглинка в будівництво нашої держави, у розвиток регіону. І громадськість, і представники бізнесу кажуть про позитивний інвестиційний клімат в області. Ті договори, меморандуми, які були підписані в рамках форуму, свідчать про те, що у Львівщину ще будуть інвестовані мільйони у.о.

Ростислав Замлинський, перший заступник голови ЛОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: