fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кіберспорт можуть включити до списку Олімпійських ігор

Kibersport možuť vključyty do spysku Olimpijśkyh igor
На недавньому саміті Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в Лозанні учасники розглядали різні питання активності і подальшого розвитку олімпійського руху. Серед іншого розглядалася і ідея впровадження кіберспорту (eSports) в олімпійську програму
Na nedavńomu samiti Mižnarodnogo olimpijśkogo komitetu (MOK) v Lozanni učasnyky rozgljadaly rizni pytannja aktyvnosti i podaľšogo rozvytku olimpijśkogo ruhu. Sered inšogo rozgljadalasja i ideja vprovadžennja kibersportu (eSports) v olimpijśku programu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кіберспорт може стати частиною Олімпійських ігор. Але це відбудеться не під час найближчої олімпіади, спочатку потрібно вирішити кілька організаційних питань. Чому кіберспорт можуть включити до Олімпіади. МОК визнав, що кіберспорт демонструє стрімкий розвиток, особливо серед молоді в різних країнах. Він може забезпечити платформу для взаємодії з олімпійським рухом. Відзначається, що кіберспортівні змагання можна розглядати як спортивну діяльність. Гравці готуються і тренуються з інтенсивністю, яка може бути порівнянна з інтенсивністю тренувань спортсменів в традиційних видах спорту. Для того, щоб кіберспорт був визнаний в якості спорту з боку МОК, він не повинен порушувати олімпійські цінності. Ще однією вимогою для визнання з боку МОК має бути існування організації, яка гарантує дотримання правил і положень олімпійського руху. Мова йде про боротьбу з використанням допінгу, маніпуляціями і іншим неспортивною поведінкою. В рамка Саміту було прийнято звернення до МОК і асоціації GAISF, щоб ті провели переговори з ігровою індустрією і геймерами щодо продовження вивчення цієї сфери. Надалі планується повернутися до обговорення можливості участі кіберспорту в олімпійському русі. Нагадаємо, що Польща витратить €465 млн на кібервійсько. Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб.
Реклама 👇 Замовити

Кіберспорт може стати частиною Олімпійських ігор. Але це відбудеться не під час найближчої олімпіади, спочатку потрібно вирішити кілька організаційних питань.

Чому кіберспорт можуть включити до Олімпіади

МОК визнав, що кіберспорт демонструє стрімкий розвиток, особливо серед молоді в різних країнах. Він може забезпечити платформу для взаємодії з олімпійським рухом. Відзначається, що кіберспортівні змагання можна розглядати як спортивну діяльність. Гравці готуються і тренуються з інтенсивністю, яка може бути порівнянна з інтенсивністю тренувань спортсменів в традиційних видах спорту. Для того, щоб кіберспорт був визнаний в якості спорту з боку МОК, він не повинен порушувати олімпійські цінності. Ще однією вимогою для визнання з боку МОК має бути існування організації, яка гарантує дотримання правил і положень олімпійського руху. Мова йде про боротьбу з використанням допінгу, маніпуляціями і іншим неспортивною поведінкою. В рамка Саміту було прийнято звернення до МОК і асоціації GAISF, щоб ті провели переговори з ігровою індустрією і геймерами щодо продовження вивчення цієї сфери. Надалі планується повернутися до обговорення можливості участі кіберспорту в олімпійському русі.

Нагадаємо, що Польща витратить €465 млн на кібервійськоКіберспорт можуть включити до списку Олімпійських ігор 1Польща витратить €465 млн на кібервійсько. Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб.

Теґи: ігри
Джерело: ITC.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: