fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартап Pixie пропонує захистити ґаджети предметами

Startap Pixie proponuje zahystyty ğadžety predmetamy
Ідентифікація за райдужною оболонкою ока, голосом чи відбитком пальця? Це вже вчорашній день, вважають науковці з Флориди. Дослідники комп'ютерних технологій із Florida International University спільно із Bloomberg запропонували новий підхід до персональної ідентифікації. Вони пропонують для цього використовувати зображення фізичних об'єктів
Identyfikacija za rajdužnoju obolonkoju oka, golosom čy vidbytkom paľcja? Ce vže včorašnij deń, vvažajuť naukovci z Florydy. Doslidnyky komp'juternyh tehnologij iz Florida International University spiľno iz Bloomberg zaproponuvaly novyj pidhid do personaľnoї identyfikaciї. Vony proponujuť dlja ćogo vykorystovuvaty zobražennja fizyčnyh ob'jektiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В чому суть запропонованих змін у стартапі Pixie. Хоча на ринку вже існують апаратні токени для захисту пристроїв, систем та навіть цілих будинків, дослідники з Pixie пропонують скористатися камерою вашого смартфону та новим типом захисту. Він не передбачає жодних повідомлень чи передачі даних бездротовими мережами. Яким чином працює технологія. Проект Pixie є спробою дослідників поєднати декілька різних технологій для блокування та розблокування інформації на смартфонах: планшетах чи інших пристроях. Користувач, який встановив собі додаток, може сфотографувати браслет, токен чи інший матеріальній предмет, а потім ці речі будуть використовуватися для подальшої ідентифікації та розблокування пристрою. Цей підхід нагадує вже звичні QR-коди. Відмінність полягає у тому, що який саме предмет у кадрі може розблокувати смартфон чи планшет, знає лише користувач. І це знання неможливо дешифрувати чи зламати за допомогою хакерської атаки. Зберігання зображень-ключів на локальному пристрої у Pixie також робить технологію мінімально вразливою до перехоплення даних чи паролів, що передаються через текстові повідомлення. За бажанням користувача програма може використовувати в якості графічного ключа окрему частину предмета чи його візерунок. Раніше ми розповідали про український стартап, який отримав норвезькі інвестиції.
Реклама 👇 Замовити

В чому суть запропонованих змін у стартапі Pixie

Хоча на ринку вже існують апаратні токени для захисту пристроїв, систем та навіть цілих будинків, дослідники з Pixie пропонують скористатися камерою вашого смартфону та новим типом захисту. Він не передбачає жодних повідомлень чи передачі даних бездротовими мережами.

Яким чином працює технологія

Проект Pixie є спробою дослідників поєднати декілька різних технологій для блокування та розблокування інформації на смартфонах: планшетах чи інших пристроях. Користувач, який встановив собі додаток, може сфотографувати браслет, токен чи інший матеріальній предмет, а потім ці речі будуть використовуватися для подальшої ідентифікації та розблокування пристрою.

Цей підхід нагадує вже звичні QR-коди. Відмінність полягає у тому, що який саме предмет у кадрі може розблокувати смартфон чи планшет, знає лише користувач. І це знання неможливо дешифрувати чи зламати за допомогою хакерської атаки. Зберігання зображень-ключів на локальному пристрої у Pixie також робить технологію мінімально вразливою до перехоплення даних чи паролів, що передаються через текстові повідомлення. За бажанням користувача програма може використовувати в якості графічного ключа окрему частину предмета чи його візерунок.

Раніше ми розповідали про український стартап, який отримавСтартап Pixie пропонує захистити ґаджети предметами 1Український стартап Agri Eye отримає $200 тис від норвежців норвезькі інвестиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: