fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україну назвали найкращою у наданні послуг аутсорсингу у 2017 році

Ukraїnu nazvaly najkraščoju u nadanni poslug autsorsyngu u 2017 roci
Британська асоціація Global Sourcing Association (GSA) назвала Україну найкращою країною 2017 року з надання послуг аутсорсингу. Заявку на номінацію України в цій категорії подала компанія N-iX. Вручення відзнаки відбулося в Лондоні
Brytanśka asociacija Global Sourcing Association (GSA) nazvala Ukraїnu najkraščoju kraїnoju 2017 roku z nadannja poslug autsorsyngu. Zajavku na nominaciju Ukraїny v cij kategoriї podala kompanija N-iX. Vručennja vidznaky vidbulosja v Londoni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  14 років поспіль асоціація  GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють найкращі практики в сфері аутсорсингу. У 2016 країною року було названо Єгипет, а у 2015 – Болгарію. Конкурентом України у фіналі цього року була Білорусь. Детальніше про компанію-переможця. N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує понад 700 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи. Компанія N-iX, яка подала заявку від України, боролась за перемогу в фіналі в 5 номінаціях: Країна року з надання послуг з аутсорсингу; Міжнародний аутсорсинговий котракт року; Телекомунікаційний проект року; Проект року з цифрової трансформації; ІТ аутсорсинг проект року. Згідно з дослідженнями PwC ІТ-індустрія України займає третє місце за вкладом в ВВП країни, і становить $2,5 млрд експорту. Очікується, що до 2020 року він досягне $10 млр із 5,7% внеском у ВВП. За 2017 рік вищі навчальні заклади та освітні курси випустили біля 30 тисяч нових ІТ-спеціалістів, які поповнили ряди 100 тис розробників, які вже працюють в галузі. Упродовж минулих 6 років Україна входить до ТОП-30  країн-партнерів з ауторсингу в рейтингах, які складає провідна дослідницька та консалтингова компанія Gartner. Промоція та зміцнення ІТ бренду України в світі потребує консолідованої праці. На цьому наголошували керівники провідних ІТ-компаній в Україні під час цьогорічної найбільшої технологічної конференції Східної Європи ІТ Арена.
Реклама 👇 Замовити

14 років поспіль асоціація  GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють найкращі практики в сфері аутсорсингу. У 2016 країною року було названо Єгипет, а у 2015 – Болгарію. Конкурентом України у фіналі цього року була Білорусь.

Детальніше про компанію-переможця

N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує понад 700 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи. Компанія N-iX, яка подала заявку від України, боролась за перемогу в фіналі в 5 номінаціях:

  • Країна року з надання послуг з аутсорсингу;
  • Міжнародний аутсорсинговий котракт року;
  • Телекомунікаційний проект року;
  • Проект року з цифрової трансформації;
  • ІТ аутсорсинг проект року.

Згідно з дослідженнями PwC ІТ-індустрія України займає третє місце за вкладом в ВВП країни, і становить $2,5 млрд експорту. Очікується, що до 2020 року він досягне $10 млр із 5,7% внеском у ВВП.

За 2017 рік вищі навчальні заклади та освітні курси випустили біля 30 тисяч нових ІТ-спеціалістів, які поповнили ряди 100 тис розробників, які вже працюють в галузі. Упродовж минулих 6 років Україна входить до ТОП-30  країн-партнерів з ауторсингу в рейтингах, які складає провідна дослідницька та консалтингова компанія Gartner.

Промоція та зміцнення ІТ бренду України в світі потребує консолідованої праці. На цьому наголошували керівники провідних ІТ-компаній в Україні під час цьогорічної найбільшої технологічної конференції Східної Європи «ІТ АренаУкраїну назвали найкращою у наданні послуг аутсорсингу у 2017 році 1Lviv IT Arena — ключові спікери, стартапи та сюрпризи цього року».

Теґи: компанії
Джерело: Lviv IT Cluster

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: