fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці створили платформу для hardware

Ukraїnci stvoryly platformu dlja hardware
Схемотехніки, автори «залізних» розробок та інженери отримали можливість спільної роботи над друкованими платами через онлайн-платформу. Її створили українські hardware-фахівці
Shemotehniky, avtory «zaliznyh» rozrobok ta inženery otrymaly možlyvisť spiľnoї roboty nad drukovanymy platamy čerez onlajn-platformu. Її stvoryly ukraїnśki hardware-fahivci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головне, що варто знати про платформу. CADLAB.io призначена для спільної роботи над залізом у частині електроніки. Платформа базується на Git. На відміну від GitHub, GitLab чи Bitbucket, український проект має підтримку графічного відображення дизайну друкованих плат. Відтак можна порівнювати різні версії hardware та вибирати оптимальні, а також відслідковувати візуально зміни у розробці. Хто входить до цільової аудиторії. Своєю цільовою аудиторією розробники називають стартапи, котрі випускають апаратні продукти, а також компанії та акселератори, що працюють над випуском електроніки. Корисною платформа може стати і для спільноти open-source розробників та hardware-ентузіастів. Про технічну сторону реалізації. Платформу CADLAB побудовано на системі контролю версій Git. Інженери мають змогу створити свій проект і додати до нього усі версії друкованої плати, використовуючи інтерфейс сайту. Немає потреби експортувати файли чи конвертувати їх. Система автоматично аналізує та розпізнає вихідні файли та відображає схему плати і компонування її складових просто у браузері. Раніше ми вам розповідали про те, що український стартап Petcube вийшов на ProductHunt зі своїм новим ґаджетом.
Реклама 👇 Замовити

Головне, що варто знати про платформу

CADLAB.io призначена для спільної роботи над «залізом» у частині електроніки. Платформа базується на Git. На відміну від GitHub, GitLab чи Bitbucket, український проект має підтримку графічного відображення дизайну друкованих плат. Відтак можна порівнювати різні версії hardware та вибирати оптимальні, а також відслідковувати візуально зміни у розробці.

Хто входить до цільової аудиторії

Своєю цільовою аудиторією розробники називають стартапи, котрі випускають апаратні продукти, а також компанії та акселератори, що працюють над випуском електроніки. Корисною платформа може стати і для спільноти open-source розробників та hardware-ентузіастів.

Про технічну сторону реалізації

Платформу CADLAB побудовано на системі контролю версій Git. Інженери мають змогу створити свій проект і додати до нього усі версії друкованої плати, використовуючи інтерфейс сайту. Немає потреби експортувати файли чи конвертувати їх. Система автоматично аналізує та розпізнає вихідні файли та відображає схему плати і компонування її складових просто у браузері.

Раніше ми вам розповідали про те, що український стартап Petcube вийшовУкраїнці створили платформу для hardware 1Petcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом на ProductHunt зі своїм новим ґаджетом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: