fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові розпочався Міжнародний економічний форум

U Lvovi rozpočavsja Mižnarodnyj ekonomičnyj forum
Сьогодні у Львові стартував дводенний Міжнародний економічний форум. Ця подія збере спільно представників влади, громадськості, бізнесу та міжнародних інституцій
Sogodni u Lvovi startuvav dvodennyj Mižnarodnyj ekonomičnyj forum. Cja podija zbere spiľno predstavnykiv vlady, gromadśkosti, biznesu ta mižnarodnyh instytucij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головною локацією XVII Міжнародного економічного форуму є стадіон Арена-Львів, а темою — Львівщина, як локомотив промислової революції в Україні. Організатори очікують протягом двох днів понад 2,5 тис учасників. Які події будуть на Форумі. Відкриватиме форум перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. У панельних дискусіях запланована участь також заступників міністрів, дипломатів, інвесторів, підприємців, представників міжнародних фондів, бізнес асоціацій та банків. Сьогодні, протягом першого дня Форуму, відбудеться 4 пленарних засідання. Першою обговорять тему реформ в Україні, втілення європейського досвіду в українських реаліях. Під час панелей також розглянуть досвід реалізації проектів альтернативної енергетики на Львівщині. Говоритимуть про боротьбу з корупцією, судову реформу, проаналізують відкритість влади перед інвестором на прикладі Львівщини. Завершиться перший день Форуму обговоренням змін у професійно-технічній освіті. Учасницею цієї панелі стане очільниця Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич. Чи заплановано укладання міжнародних угод. Цього дня також заплановано підписання інвестиційних документів та меморандумів. Зокрема, відбудеться підписання Протоколу про наміри між ТзОВ Енергопарк Яворів, Європейським банком реконструкції та розвитку та Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO. Крім того, до Форуму приурочили відкриття сонячної електростанції потужністю 5 МВт у с. Терновиця Яворівського району та вітроелектростанції потужністю 20.7 МВт у місті Старий Самбір. Делегація на чолі з віце-прем’єром також офіційно відкриє другу чергу фабрики з пошиття чохлів для автомобілів Бадер Україна у с. Кожичі Яворівського району. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна піднялася в світовому рейтингу легкості ведення бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Головною локацією XVII Міжнародного економічного форуму є стадіон «Арена-Львів», а темою — Львівщина, як локомотив промислової революції в Україні. Організатори очікують протягом двох днів понад 2,5 тис учасників.

Які події будуть на Форумі

Відкриватиме форум перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. У панельних дискусіях запланована участь також заступників міністрів, дипломатів, інвесторів, підприємців, представників міжнародних фондів, бізнес асоціацій та банків.

Сьогодні, протягом першого дня Форуму, відбудеться 4 пленарних засідання. Першою обговорять тему реформ в Україні, втілення європейського досвіду в українських реаліях. Під час панелей також розглянуть досвід реалізації проектів альтернативної енергетики на Львівщині. Говоритимуть про боротьбу з корупцією, судову реформу, проаналізують відкритість влади перед інвестором на прикладі Львівщини.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Завершиться перший день Форуму обговоренням змін у професійно-технічній освіті. Учасницею цієї панелі стане очільниця Міністерства освіти і науки України Лілія Гриневич.

Чи заплановано укладання міжнародних угод

Цього дня також заплановано підписання інвестиційних документів та меморандумів. Зокрема, відбудеться підписання Протоколу про наміри між ТзОВ «Енергопарк «Яворів», Європейським банком реконструкції та розвитку та Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO.

Крім того, до Форуму приурочили відкриття сонячної електростанції потужністю 5 МВт у с. Терновиця Яворівського району та вітроелектростанції потужністю 20.7 МВт у місті Старий Самбір. Делегація на чолі з віце-прем’єром також офіційно відкриє другу чергу фабрики з пошиття чохлів для автомобілів «Бадер Україна» у с. Кожичі Яворівського району.

Нагадаємо, раніше повідомлялосяУ Львові розпочався Міжнародний економічний форум 1Україна піднялася в світовому рейтингу легкості ведення бізнесу, що Україна піднялася в світовому рейтингу легкості ведення бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: