fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Android Pay почав розгортання в Україні

Android Pay počav rozgortannja v Ukraїni
Користувачі соцмереж почали повідомляти, що на різні моделі Android-смартфонів почало приходити оновлення у вигляді платіжного сервісу Android Pay. Це дасть змогу сплачувати банківськими картками без використання PIN-кодів чи карток — в якості платіжного інструменту виступатиме смартфон із NFC-чипом
Korystuvači socmerež počaly povidomljaty, ščo na rizni modeli Android-smartfoniv počalo pryhodyty onovlennja u vygljadi platižnogo servisu Android Pay. Ce dasť zmogu splačuvaty bankivśkymy kartkamy bez vykorystannja PIN-kodiv čy kartok — v jakosti platižnogo instrumentu vystupatyme smartfon iz NFC-čypom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо на цей момент. Власники смартфонів із операційною системою Android в Україні почали отримувати додаток платіжного сервісу Android Pay. Його головна функціональність — підтримка безконтактних платежів за допомогою NFC. Крім того, ним можна сплачувати за купівлю товарів та послуг у додатках. Користувачі соцмереж називають це оновлення тестовою перевіркою, оскільки поки що основними отримувачами стали власники пристроїв лінійки Nexus. Хоча є випадки появи цього додатку і на інших смартфонах із Android, а також додаток помічено в магазині Google Play. Інтерфейс платіжного додатку цілком локалізовано українською. Також можна додати платіжну картку, проте крім реєстрації картки і блокування тестового платежу, у користувачів поки немає інших можливостей для операцій в Україні. Що варто знати про платіжний сервіс Google. Це — платіжний сервіс компанії Google, який дає змогу користуватися смартфоном із чипом NFC для оплати товарів та послуг. Достатньо прив’язати до смартфону банківську картку або акаунт платіжної системи PayPal. Крім того, за кордоном цей сервіс дає змогу стати учасником низки дисконтних програм, програми MasterCard Rewards та отримувати бонусні пропозиції від рітейлерів. Коли почнеться повноцінна робота Android Pay. Поки що немає остаточних даних щодо запуску платіжного сервісу, проте ЗМІ повідомляють про можливий запуск найближчими тижнями. Хаха, Android Pay прилетів pic.twitter.com/X2xePAm4EH— Taras Demchuk (@tdyoma) 25 жовтня 2017 р.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо на цей момент

Власники смартфонів із операційною системою Android в Україні почали отримувати додаток платіжного сервісу Android Pay. Його головна функціональність — підтримка безконтактних платежів за допомогою NFC. Крім того, ним можна сплачувати за купівлю товарів та послуг у додатках. Користувачі соцмереж називають це оновлення тестовою перевіркою, оскільки поки що основними отримувачами стали власники пристроїв лінійки Nexus. Хоча є випадки появи цього додатку і на інших смартфонах із Android, а також додаток помічено в магазині Google Play.

Інтерфейс платіжного додатку цілком локалізовано українською. Також можна додати платіжну картку, проте крім реєстрації картки і блокування тестового платежу, у користувачів поки немає інших можливостей для операцій в Україні.

Що варто знати про платіжний сервіс Google

Це — платіжний сервіс компанії Google, який дає змогу користуватися смартфоном із чипом NFC для оплати товарів та послуг. Достатньо прив’язати до смартфону банківську картку або акаунт платіжної системи PayPal. Крім того, за кордоном цей сервіс дає змогу стати учасником низки дисконтних програм, програми MasterCard Rewards та отримувати бонусні пропозиції від рітейлерів.

Коли почнеться повноцінна робота Android Pay

Поки що немає остаточних даних щодо запуску платіжного сервісу, проте ЗМІ повідомляють про можливий запуск найближчими тижнями.

Джерело: ITC.UA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: