fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Столицю України з’єднають електричками з передмістям

Stolycju Ukraїny z'jednajuť elektryčkamy z peredmistjam
До кінця 2017 — початку 2018-го планується пілотний проект у приміському сполученні в Київському вузлі. Про це повідомив на засіданні уряду в.о. голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов
Do kincja 2017 — počatku 2018-go planujeťsja pilotnyj proekt u prymiśkomu spolučenni v Kyїvśkomu vuzli. Pro ce povidomyv na zasidanni urjadu v.o. golovy «Ukrzaliznyci» Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пілотний проект повинен розвантажити дороги, залучити пасажирів до Укрзалізниці і надати якісний сервіс для проїзду електричками населення з передмістя столиці.  Які напрямки зєднають електричками. Якщо проект буде успішним, то його зможуть реалізувати не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років. Впровадження проекту повязане з тим, що населення Броварів в 2017 році зросло до 103 тис, в Бучі офіційно живе до 33,4 тис осіб, а в Ірпені — 89 тисяч. Нагадаємо, що в Укрзалізниці буде три класи потягів. Сегментація поїздів дозволить пасажирам робити вибір і отримати такий рівень послуг, який відповідає категорії поїзда. Поїзди комфорт-сегменту формуватимуться виключно із використанням новітнього рухомого складу, але на них діятиме відповідно економічно-обгрунтований тариф. До послуг пасажирів будуть також поїзди стандарт — середньої цінової політики та економ — соціальні, витрати на які перевізнику мають відшкодовуватися з держбюджету. Також від Одеси до Перемишля взимку запустять новий потяг. Нагадаємо, що Австрійська федеральна залізниця на своєму сайті вже внесла в систему бронювання новий безпересадковий потяг, який курсуватиме між Києвом і Віднем через Львів. Згідно з інформацією на сайті австрійської залізничної компанії, цей маршрут повинні запустити з 10 грудня 2017 року. Тепер Укрзалізницею можна доїхати до Варшави, Перемишля, Холма, Кракова та інших європейських міст, кажуть представники залізничної компанії.
Реклама 👇 Замовити

Пілотний проект повинен розвантажити дороги, залучити пасажирів до «Укрзалізниці» і надати якісний сервіс для проїзду електричками населення з передмістя столиці. 

Які напрямки з’єднають електричками

Якщо проект буде успішним, то його зможуть реалізувати не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років. Впровадження проекту пов’язане з тим, що населення Броварів в 2017 році зросло до 103 тис, в Бучі офіційно живе до 33,4 тис осіб, а в Ірпені — 89 тисяч. Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» буде три класиСтолицю України з'єднають електричками з передмістям 1«Укрзалізниця» запропонує три класи потягів потягів. Сегментація поїздів дозволить пасажирам робити вибір і отримати такий рівень послуг, який відповідає категорії поїзда. Поїзди комфорт-сегменту формуватимуться виключно із використанням новітнього рухомого складу, але на них діятиме відповідно економічно-обгрунтований тариф. До послуг пасажирів будуть також поїзди стандарт — середньої цінової політики та економ — соціальні, витрати на які перевізнику мають відшкодовуватися з держбюджету.

Також від Одеси до Перемишля взимку запустятьСтолицю України з'єднають електричками з передмістям 2Потяг Одеса-Перемишль стартує взимку новий потяг. Нагадаємо, що Австрійська федеральна залізниця на своєму сайті вже внесла в систему бронювання новий безпересадковий потяг, який курсуватиме між Києвом і ВіднемСтолицю України з'єднають електричками з передмістям 3Потяг Київ-Львів-Відень курсуватиме з грудня 2017 року через Львів. Згідно з інформацією на сайті австрійської залізничної компанії, цей маршрут повинні запустити з 10 грудня 2017 року. Тепер Укрзалізницею можна доїхати до Варшави, Перемишля, Холма, Кракова та інших європейських міст, кажуть представники залізничної компанії.

Джерело: Delo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: