Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Столицю України з’єднають електричками з передмістям

Stolycju Ukraїny z'jednajuť elektryčkamy z peredmistjam

До кінця 2017 — початку 2018-го планується пілотний проект у приміському сполученні в Київському вузлі. Про це повідомив на засіданні уряду в.о. голови «Укрзалізниці» Євген Кравцов
Do kincja 2017 — počatku 2018-go planujeťsja pilotnyj proekt u prymiśkomu spolučenni v Kyїvśkomu vuzli. Pro ce povidomyv na zasidanni urjadu v.o. golovy «Ukrzaliznyci» Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пілотний проект повинен розвантажити дороги, залучити пасажирів до Укрзалізниці і надати якісний сервіс для проїзду електричками населення з передмістя столиці.  Які напрямки з’єднають електричками. Якщо проект буде успішним, то його зможуть реалізувати не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років. Впровадження проекту пов’язане з тим, що населення Броварів в 2017 році зросло до 103 тис, в Бучі офіційно живе до 33,4 тис осіб, а в Ірпені — 89 тисяч. Нагадаємо, що в Укрзалізниці буде три класи потягів. Сегментація поїздів дозволить пасажирам робити вибір і отримати такий рівень послуг, який відповідає категорії поїзда. Також від Одеси до Перемишля взимку запустять новий потяг.

Пілотний проект повинен розвантажити дороги, залучити пасажирів до «Укрзалізниці» і надати якісний сервіс для проїзду електричками населення з передмістя столиці. 

Які напрямки з’єднають електричками

Якщо проект буде успішним, то його зможуть реалізувати не тільки в Києві, а й в інших великих містах протягом декількох років. Впровадження проекту пов’язане з тим, що населення Броварів в 2017 році зросло до 103 тис, в Бучі офіційно живе до 33,4 тис осіб, а в Ірпені — 89 тисяч. Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» буде три класи потягів. Сегментація поїздів дозволить пасажирам робити вибір і отримати такий рівень послуг, який відповідає категорії поїзда. Також від Одеси до Перемишля взимку запустять новий потяг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: