fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У III кварталі 2018-го в столиці відкриють новий масштабний ТРЦ

U III kvartali 2018-go v stolyci vidkryjuť novyj masštabnyj TRC
ТРЦ River Mall будується на Дніпровській Набережній, в густонаселеному житловому масиві Києва недалеко від метро Осокорки. У складі багатофункціонального комплексу загальною площею 140 тис м² плануються торгова та розважальна зони, бізнес-центр, багаторівневий надземний і підземний паркінги на 1 550 машиномісць
TRC River Mall budujeťsja na Dniprovśkij Naberežnij, v gustonaselenomu žytlovomu masyvi Kyjeva nedaleko vid metro Osokorky. U skladi bagatofunkcionaľnogo kompleksu zagaľnoju ploščeju 140 tys m² planujuťsja torgova ta rozvažaľna zony, biznes-centr, bagatorivnevyj nadzemnyj i pidzemnyj parkingy na 1 550 mašynomisć
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Ігор Заболоцький розповів, що ТРЦ River Mall розташований на перетині двох жвавих вулиць: Ахматової та Дніпровської набережної. Тут живуть люди, які по дорозі на роботу можуть заїхати на ділову зустріч, а ввечері: для відпочинку чи покупки всього необхідного. Що відомо про новий ТРЦ. Відкриття комплексу заплановано на III квартал 2018 року. Харківський масив – один з найбільш затребуваних спальних масивів з точки зору торговельної нерухомості. Торгово-розважальний центр River Mall з самого початку був нестандартним за технічними рішеннями, розробленими для зручності відвідувачів. Проект архітектурної концепції багатофункціонального торгово-розважального центру River Mall розроблений 3ма відомими міжнародними компаніями та українською Архпассаж Україна: Міжнародна архітектурна компанія Chapman Taylor, світовий лідер в проектуванні торгово-розважальних і багатофункціональних комплексів. Вона є автором ідеї проекту і організації внутрішнього простору, дизайну інтер’єрів. Міжнародна компанія SCOTT LIGHTING (офіси у Великобританії та Німеччині), що спеціалізується на освітленні фасадів та інтер’єрів будівель, розробила проект освітлення торгового центру. Міжнародна компанія ETC (European Transportation Consultancy), що має величезний досвід в Україні і за кордоном, розробляла транспортну концепцію. Вона принесе в проект скорочення площ паркінгу, правильну і безпечну циркуляцію транспорту як для відвідувачів, так і для зони вантажних доставок. Нагадаємо, що КМДА співпрацюватиме з Google для покращення доступності у столиці.
Реклама 👇 Замовити

Директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Ігор Заболоцький розповів, що ТРЦ River Mall розташований на перетині двох жвавих вулиць: Ахматової та Дніпровської набережної. Тут живуть люди, які по дорозі на роботу можуть заїхати на ділову зустріч, а ввечері: для відпочинку чи покупки всього необхідного.

Що відомо про новий ТРЦ

Відкриття комплексу заплановано на III квартал 2018 року. Харківський масив – один з найбільш затребуваних спальних масивів з точки зору торговельної нерухомості. Торгово-розважальний центр River Mall з самого початку був нестандартним за технічними рішеннями, розробленими для зручності відвідувачів. Проект архітектурної концепції багатофункціонального торгово-розважального центру River Mall розроблений 3ма відомими міжнародними компаніями та українською «Архпассаж Україна»:

  • Міжнародна архітектурна компанія Chapman Taylor, світовий лідер в проектуванні торгово-розважальних і багатофункціональних комплексів. Вона є автором ідеї проекту і організації внутрішнього простору, дизайну інтер’єрів.
  • Міжнародна компанія SCOTT LIGHTING (офіси у Великобританії та Німеччині), що спеціалізується на освітленні фасадів та інтер’єрів будівель, розробила проект освітлення торгового центру.
  • Міжнародна компанія ETC (European Transportation Consultancy), що має величезний досвід в Україні і за кордоном, розробляла транспортну концепцію. Вона принесе в проект скорочення площ паркінгу, правильну і безпечну циркуляцію транспорту як для відвідувачів, так і для зони вантажних доставок.

Нагадаємо, що КМДА співпрацюватимеУ III кварталі 2018-го в столиці відкриють новий масштабний ТРЦ 1КМДА співпрацюватиме з Google з Google для покращення доступності у столиці.

Джерело: RAU

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: