fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розробили цикл новітніх уроків з інформатики

V Ukraїni rozrobyly cykl novitnih urokiv z informatyky
«The Future» — це цикл уроків з інформатики, який тепер безкоштовно розповсюджують серед українських шкіл. Проект Олександра Лісовського покликаний розповісти учням не про умовні командери та бейсіки, а про реальні дрони та VR
«The Future» — ce cykl urokiv z informatyky, jakyj teper bezkoštovno rozpovsjudžujuť sered ukraїnśkyh škil. Proekt Oleksandra Lisovśkogo poklykanyj rozpovisty učnjam ne pro umovni komandery ta bejsiky, a pro reaľni drony ta VR
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз на сайті thefuture.news можна знайти вже 8 уроків. На кшталт Біткоїни — цифрові гроші майбутнього або Поновлювана енергія майбутнього. За словами Олександра, до кінця року їх буде вже 40. Деталі проекту The Future. Відомо, що до проекту The Future вже долучилися 300 шкіл та 24 хоумскулери (діти, що навчаються вдома) з усієї України. Діти зможуть не тільки прослухати лекції, а й потримати у руках різноманітні розумні девайси. Конспекти уроків затвердили в Міністерстві освіти, тому що вони відповідають концепції Нової Української школи. Вже є домовленості з LaMetric (розумний настільний годинник), PetCube (пристрій, що дозволяє власникам домашніх тварин стежити за своїми улюбленцями на відстані), Ajax systems (охоронні системи, контролери, датчики та пристрої для розумного будинку). Ці компанії надали тестові пристрої, які поїдуть у турне українськими школами. До речі, вже скоро The Future відкриє прийом заявок на уроки з пілотування дронів! Усі анонси — також на сайті або у групі проекту на Facebook. Наша мета — достукатись до кожної з 17 тис шкіл України, побудувати спільноту вчителів інформатики та забезпечити наших дітей знаннями, які допоможуть їм обрати цікавий напрямок розвитку. Бо успіх — це наполеглива праця та розуміння потреб майбутнього.. Олександра Лісовський. автор освітнього проекту The Future.
Реклама 👇 Замовити

Зараз на сайті thefuture.news можна знайти вже 8 уроків. На кшталт «Біткоїни — цифрові гроші майбутнього» або «Поновлювана енергія майбутнього». За словами Олександра, до кінця року їх буде вже 40.

Деталі проекту «The Future»

Відомо, що до проекту The Future вже долучилися 300 шкіл та 24 хоумскулери (діти, що навчаються вдома) з усієї України. Діти зможуть не тільки прослухати лекції, а й потримати у руках різноманітні «розумні» девайси. Конспекти уроків затвердили в Міністерстві освіти, тому що вони відповідають концепції Нової Української школи. Вже є домовленості з LaMetric (розумний настільний годинник), PetCubeВ Україні розробили цикл новітніх уроків з інформатики 1Petcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом (пристрій, що дозволяє власникам домашніх тварин стежити за своїми улюбленцями на відстані), Ajax systems (охоронні системи, контролери, датчики та пристрої для розумного будинку). Ці компанії надали тестові пристрої, які поїдуть у турне українськими школами. До речі, вже скоро The Future відкриє прийом заявок на уроки з пілотування дронів! Усі анонси — також на сайті або у групі проекту на Facebook.

Наша мета — достукатись до кожної з 17 тис шкіл України, побудувати спільноту вчителів інформатики та забезпечити наших дітей знаннями, які допоможуть їм обрати цікавий напрямок розвитку. Бо успіх — це наполеглива праця та розуміння потреб майбутнього.

Олександра Лісовський, автор освітнього проекту The Future

Джерело: Tokar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: